Jak narysować smoka? Przykładowy szkic smoka

2017-10-19 11:45
jak narysowac smoka - calosc
Autor: Redakcja

Jak narysować smoka - to kolejna ciekawa instrukcja dla rodziców i dzieci z bajkowym smokiem w roli głównej. Po obejrzeniu bajki dziecko prosi cię o wspólne narysowanie bohatera? Nic prostszego! Skorzystaj z naszej instrukcji, jak narysować smoka krok po kroku i ciesz się chwilami spędzonymi przy wspólnym rysowaniu bajkowej postaci.

Jak narysować smoka? Twoje dziecko lubi postaci z bajek, a jego ulubionym motywem jest smok? Skorzystaj z naszego poradnika "Jak narysować smoka". Smok wawelski jest jednym z najbardziej znanych symboli Krakowa. Jaskinia zwana Smoczą Jamą to kryjówka smoka, która znajduje się u podnóża Wawelu. To miejsce jest najczęściej odwiedzane przez wycieczki szkolne, ponieważ stoi tam pomnik smoka wawelskiego. Warto przy rysowaniu smoka opowiedzieć o legendzie smoka wawelskiego.

Jak narysować smoka -  krok po kroku

Jak narysować smoka – krok 1

Rysowanie smoka zaczynamy od narysowania głowy. Powinna być półokrągła na górze i trójkątna na dole. Później rysujemy tułów, łapki i nóżki. Wspólnie spędzony czas rodzice mogą wykorzystać na opowiedzenie dziecku baśni i legend, w których występują smoki.

jak narysowac smoka - krok 1
Autor: Redakcja
jak narysowac smoka - krok 2
Autor: Redakcja
jak narysowac smoka - krok 3
Autor: Redakcja
jak narysowac smoka - krok 4
Autor: Redakcja
jak narysowac roze - krok 5
Autor: Redakcja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE