Szlaczki do druku - pomysłowe szlaczki dla dzieci do wydruku

2017-08-16 18:05

Szlaczki do druku wcale nie są takie łatwe. Niby proste wzory i duże pola do wypełnienia, a początki mogą być trudne. Jednak ćwiczenie czyni mistrza! Szlaczki dla dzieci, które można wydrukować i wspólnie na nich pracować, staną się dla twojego dziecka doskonałym ćwiczeniem. Wybierz swoje szlaczki do druku.

szlaczki do druku
Autor: Redakcja

Szlaczki dla dzieci to nowe wyzwania na etapie ćwiczenia ręki. Podobnie jak inne ćwiczenia i zadania jak np. odwzorowywanie, rysowanie po śladzie, kreślenie linii czy łączenie punktów, szlaczki do druku to nie tylko przygoda z ołówkiem, ale również wspaniała zabawa. Szlaczki do druku to świetna okazja do doskonalenia umiejętności manualnych oraz techniki trzymania ołówka w ręku – a to stanowi pierwszy, ważny krok do nauki pisania cyfr i liter. Pomysłowe szlaczki dla dzieci to początek zaczarowanej przygody. Nie czekaj, pobierz bezpłatnie szlaczki do druku.

Zobacz także: Szablony liter do druku

Poniżej prezentujemy przykłady pomysłowych szlaczków dla dzieci bezpłatnie do wydruku:

szlaczki do druku
Autor: Redakcja
szlaczki do druku 2
Autor: Redakcja
szlaczki do druku 3
Autor: Redakcja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza