Kartki na Dnia Nauczyciela. Gotowe wzory z życzeniami do wydrukowania

2023-09-01 15:17

Dzień Nauczyciela, który przypada 14 października to doskonała okazja do wysłania kartki z życzeniami swojej wychowawczyni lub wychowawcy. Krótka graficzna wiadomość z kilkoma miłymi słowami na pewno zostanie doceniona przez nauczyciela. Skorzystajcie z naszych gotowych wzorów kartek z życzeniami z okazji Dnia Nauczyciela. Przygotowaliśmy kilka uniwersalnych wzorów!

Dzień Nauczyciela
Autor: Getty images Kartki z życzeniami na Dzień Nauczyciela to dobry pomysł na uczczenie 14 października.

O tym kiedy jest dzień nauczyciela pamięta chyba każdy uczeń. Z wyprzedzeniem zawsze myślimy, jaki prezent dla nauczyciela kupić i jakie życzenia dla nauczyciela złożyć.

Kartka z okazji Dnia Nauczyciela gotowa do wydrukowania

Oprócz prezentów można także pomyśleć o przesłaniu kartki z życzeniami na Dzień Nauczyciela. Co ciekawe - możecie ją wysłać nie tylko w tym dniu, ale zawsze wtedy, gdy będziecie chcieli podziękować mu za jego trud. Przygotowaliśmy dla was 7 wzorów w różnej stylistyce. Wśród nich są kartki z motywami szkolnymi oraz kwiatowymi. Sami dopasujcie je do adresata. 

Możecie też sami przygotować personalizowaną kartkę w internetowych programach graficznych typu Canva lub narysować odręcznie w programie Paint. W ten sposób połączycie przyjemne z pożytecznym, zdobywając nowe umiejętności.

Nie spodobał ci się żaden z naszych wzorów? Zajrzyj koniecznie tutaj: Kartki z podziękowaniami dla nauczyciela

Polecamy także: Prezent na Dzień Nauczyciela - upominki, które rozbawią i wzruszą

Do kartki możecie też dorzucić dodatkowe życzenia. Gotowe wzory znajdziecie tutaj: Wierszyki na Dzień Nauczyciela: rymowane życzeniami dla nauczyciela