Podziękowania dla nauczyciela - życzenia dla nauczyciela na koniec roku

2020-10-12 14:25
Podziękowania dla nauczyciela
Autor: Getty Images

Nie masz pomysłu na podziękowania dla nauczyciela na koniec roku szkolnego? Zobacz nasze życzenia dla nauczyciela, które sprawią mu przyjemność oraz uhonorują trud włożony w nauczanie i wychowywanie dzieci. Życzenia dla nauczyciela na koniec roku szkolnego wcale nie muszą być nudne i sztampowe! 

Posłuchaj, jak w oryginalny sposób podziękować nauczycielowi na koniec roku szkolnego. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

Wyrecytowane przez całą klasę lub przekazane na eleganckiej karcie okolicznościowej – życzenia dla nauczyciela dołączone do prezentu na koniec roku szkolnego to miły akcent.

Podziękowania dla nauczyciela przekazane w tej formie będą stanowić pamiątkę na lata. Warto przemyśleć ich treść i zdecydować, czy interesują nas klasyczne podziękowania, czy dłuższa forma, np. wiersz.

Czytaj również: Życzenia na Dzień Nauczyciela: wierszyki z życzeniami dla nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej 2020. Kiedy jest Dzień Nauczyciela?

1. Klasyczne podziękowania dla nauczyciela:

 • Dziękujemy za trud włożony w naszą edukację, za cierpliwość i ciepłe słowa…

Uczniowie z klasy...

 • Dziękujemy za ten rok, za wspólne dni, podczas których razem odkrywaliśmy świat.

Klasa...

 • W podziękowaniu za miniony rok szkolny, pełen inspirujących wyzwań, odkryć i przygód

Klasa...

 • Pani (...) Panie (...), dziękujemy za to, że była Pani (był Pan) naszym przewodnikiem. Pomagała (pomagał) odkrywać nasze mocne strony, cieszyła się (cieszył się) z sukcesów, a w trudnych chwilach zawsze nas wspierała (wspierał). I ten uśmiech, dzięki któremu ciepło robiło się w naszych sercach.

Uczniowie z klasy…

 • W podziękowaniu za kolejny rok szkolny, życzymy wspaniałych i słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Klasa...

 • Wyrazy wdzięczności za trud włożony w naszą edukację. Dzięki Pani (Panu) jesteśmy dumni z naszych sukcesów!

Klasa...

 • Dziękujemy za ten rok szkolny, za radość z naszych sukcesów, wsparcie w trudnych chwilach i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy.

Klasa...

 • Dziękujemy, że była Pani (był Pan) z nami przez te 3 lata. Za rady, wskazówki, pochwały, ale i słowa krytyki. Dzięki Pani (Panu) odkryliśmy, że nauka może być również wspaniałą przygodą.

Klasa...

 • Dziękujemy za te wspólne lata nauki, za to, że była Pani (był Pan) naszym przyjacielem...

Klasa...

 • W podziękowaniu za każdą lekcję

Uczniowie z klasy...

 • Z całego serca dziękujemy za wysiłek włożony w naszą edukację. Życzymy radości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Klasa...

 • Dziękujemy za te lata wspólnie spędzone, za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość. Dziękujemy za dobre słowa, które dodawały nam skrzydeł i pozwalały uwierzyć we własne siły. Dziękujemy za codzienny przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem.

Uczniowie z klasy...

 • Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni.

Uczniowie z klasy...

2. Dłuższe życzenia dla nauczyciela - wierszyki dla nauczyciela

Słowo miłość - za Ich troski,Słowo wdzięczność - za Ich trud.Dar to skromny, dar uczniowski,Wyśpiewany z serc jak z nut.Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację.Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych.

Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz.

Klasa...

"Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce.Za dar najpiękniejszy, za serce". Tymi słowami pragniemy przekazaćnajserdeczniejsze życzenia kochanej Pani (wychowawczyni)...za wielką cierpliwość, wyrozumiałośći trud włożony w nasze wychowanie

Uczniowie z klasy...

Tym prezentem,jak i tymi słowamichcemy przekazaćnajserdeczniejsze podziękowaniaza wielką cierpliwość,niesłychaną wyrozumiałośći ogromny trud włożonyw kształtowanie naszego światopoglądu.

Uczniowie z klasy...

Jest dla nas Pani prawdziwymwzorem tego jaki powinien być Nauczyciel- życzliwość, dobroć,mądrość i cierpliwość.Jesteśmy wdzięczni za trud włożonyw naszą naukę.Życzymy sukcesów w życiuzawodowym i osobistym.

Uczniowie z klasy...

Składamy Panu najpiękniejszeżyczenia płynące z głębi serca,niech doczekają się one spełnienia,a wszystkie kłopoty zniknąw jednej chwili.Oby jeszcze więcej sukcesówprzybyło, zdrowie dopisywało,a szczęście przychodziłokażdego dnia.Dziękujemyza każdy dzień edukacji!

Klasa...

Dziękujemy za Pani wkładw naszą edukację- mamy dla Pani najpiękniejszybukiet słów. Bzy, tulipany i róże.Niech wszystko co dobredoczeka się spełnienia.Składamy najszczersze życzeniaprosto z serca.Jesteśmy wdzięczni,że możemy być Pani uczniami.

Klasa...

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W magazynie Dziecko Zakupy i My: ponad 200 polecanych produktów dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży, a także inspiracje i porady dla całej rodziny! Sprawdź, jak zadbać o najbliższych!

Pobierz
Dziecko zakupy i my
KOMENTARZE