Podziękowania dla nauczyciela - życzenia dla nauczyciela na koniec roku

2020-10-12 14:25
Podziękowania dla nauczyciela
Autor: Getty Images

Nie masz pomysłu na podziękowania dla nauczyciela na koniec roku szkolnego? Zobacz nasze życzenia dla nauczyciela, które sprawią mu przyjemność oraz uhonorują trud włożony w nauczanie i wychowywanie dzieci. Życzenia dla nauczyciela na koniec roku szkolnego wcale nie muszą być nudne i sztampowe! 

Posłuchaj, jak w oryginalny sposób podziękować nauczycielowi na koniec roku szkolnego. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

Wyrecytowane przez całą klasę lub przekazane na eleganckiej karcie okolicznościowej – życzenia dla nauczyciela dołączone do prezentu na koniec roku szkolnego to miły akcent.

Podziękowania dla nauczyciela przekazane w tej formie będą stanowić pamiątkę na lata. Warto przemyśleć ich treść i zdecydować, czy interesują nas klasyczne podziękowania, czy dłuższa forma, np. wiersz.

Czytaj również: Życzenia na Dzień Nauczyciela: wierszyki z życzeniami dla nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej 2020. Kiedy jest Dzień Nauczyciela?

1. Klasyczne podziękowania dla nauczyciela:

 • Dziękujemy za trud włożony w naszą edukację, za cierpliwość i ciepłe słowa…

Uczniowie z klasy...

 • Dziękujemy za ten rok, za wspólne dni, podczas których razem odkrywaliśmy świat.

Klasa...

 • W podziękowaniu za miniony rok szkolny, pełen inspirujących wyzwań, odkryć i przygód

Klasa...

 • Pani (...) Panie (...), dziękujemy za to, że była Pani (był Pan) naszym przewodnikiem. Pomagała (pomagał) odkrywać nasze mocne strony, cieszyła się (cieszył się) z sukcesów, a w trudnych chwilach zawsze nas wspierała (wspierał). I ten uśmiech, dzięki któremu ciepło robiło się w naszych sercach.

Uczniowie z klasy…

 • W podziękowaniu za kolejny rok szkolny, życzymy wspaniałych i słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Klasa...

 • Wyrazy wdzięczności za trud włożony w naszą edukację. Dzięki Pani (Panu) jesteśmy dumni z naszych sukcesów!

Klasa...

 • Dziękujemy za ten rok szkolny, za radość z naszych sukcesów, wsparcie w trudnych chwilach i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy.

Klasa...

 • Dziękujemy, że była Pani (był Pan) z nami przez te 3 lata. Za rady, wskazówki, pochwały, ale i słowa krytyki. Dzięki Pani (Panu) odkryliśmy, że nauka może być również wspaniałą przygodą.

Klasa...

 • Dziękujemy za te wspólne lata nauki, za to, że była Pani (był Pan) naszym przyjacielem...

Klasa...

 • W podziękowaniu za każdą lekcję

Uczniowie z klasy...

 • Z całego serca dziękujemy za wysiłek włożony w naszą edukację. Życzymy radości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Klasa...

 • Dziękujemy za te lata wspólnie spędzone, za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość. Dziękujemy za dobre słowa, które dodawały nam skrzydeł i pozwalały uwierzyć we własne siły. Dziękujemy za codzienny przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem.

Uczniowie z klasy...

 • Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni.

Uczniowie z klasy...

2. Dłuższe życzenia dla nauczyciela - wierszyki dla nauczyciela

Słowo miłość - za Ich troski,Słowo wdzięczność - za Ich trud.Dar to skromny, dar uczniowski,Wyśpiewany z serc jak z nut.Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację.Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych.

Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz.

Klasa...

"Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce.Za dar najpiękniejszy, za serce". Tymi słowami pragniemy przekazaćnajserdeczniejsze życzenia kochanej Pani (wychowawczyni)...za wielką cierpliwość, wyrozumiałośći trud włożony w nasze wychowanie

Uczniowie z klasy...

Tym prezentem,jak i tymi słowamichcemy przekazaćnajserdeczniejsze podziękowaniaza wielką cierpliwość,niesłychaną wyrozumiałośći ogromny trud włożonyw kształtowanie naszego światopoglądu.

Uczniowie z klasy...

Jest dla nas Pani prawdziwymwzorem tego jaki powinien być Nauczyciel- życzliwość, dobroć,mądrość i cierpliwość.Jesteśmy wdzięczni za trud włożonyw naszą naukę.Życzymy sukcesów w życiuzawodowym i osobistym.

Uczniowie z klasy...

Składamy Panu najpiękniejszeżyczenia płynące z głębi serca,niech doczekają się one spełnienia,a wszystkie kłopoty zniknąw jednej chwili.Oby jeszcze więcej sukcesówprzybyło, zdrowie dopisywało,a szczęście przychodziłokażdego dnia.Dziękujemyza każdy dzień edukacji!

Klasa...

Dziękujemy za Pani wkładw naszą edukację- mamy dla Pani najpiękniejszybukiet słów. Bzy, tulipany i róże.Niech wszystko co dobredoczeka się spełnienia.Składamy najszczersze życzeniaprosto z serca.Jesteśmy wdzięczni,że możemy być Pani uczniami.

Klasa...

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE