Podziękowania dla nauczyciela. Jakie życzenia złożyć nauczycielowi na koniec roku?

2023-06-02 11:38

Nie masz pomysłu na podziękowania dla nauczyciela na koniec roku szkolnego? Zobacz nasze propozycje podziękowań dla nauczyciela, które sprawią mu przyjemność oraz uhonorują trud włożony w nauczanie i wychowywanie dzieci. Takie podziękowania na koniec roku szkolnego wcale nie muszą być nudne i sztampowe! 

Podziękowania dla nauczyciela - życzenia dla nauczyciela na koniec roku
Autor: Getty images Podziękowania dla nauczyciela - życzenia dla nauczyciela na koniec roku

Spis treści

 1. Klasyczne podziękowania dla nauczyciela
 2. Wierszyki dla nauczyciela

Wyrecytowane przez całą klasę lub przekazane na eleganckiej karcie okolicznościowej – życzenia dla nauczyciela dołączone do prezentu na zakończenie roku szkolnego to miły akcent.

Podziękowania dla nauczyciela przekazane w tej formie będą stanowić pamiątkę na lata. Warto przemyśleć ich treść i zdecydować, czy interesują nas klasyczne podziękowania, czy dłuższa forma, np. wiersz.

Możesz skorzystać z naszych gotowych kart z podziękowaniami dla nauczyciela, które znajdziesz w poniższej galerii:

Czytaj również: Życzenia na Dzień Nauczyciela: wierszyki z życzeniami dla nauczyciela

Klasyczne podziękowania dla nauczyciela

 • Dziękujemy za trud włożony w naszą edukację, za cierpliwość i ciepłe słowa…
 • Dziękujemy za ten rok, za wspólne dni, podczas których razem odkrywaliśmy świat.
 • W podziękowaniu za miniony rok szkolny, pełen inspirujących wyzwań, odkryć i przygód...
 • Pani (...), dziękujemy za to, że była Pani naszym przewodnikiem. Pomagała odkrywać nasze mocne strony, cieszyła się z sukcesów, a w trudnych chwilach zawsze nas wspierała. I za ten uśmiech, dzięki któremu ciepło robiło się w naszych sercach.
 • W podziękowaniu za kolejny rok szkolny, życzymy wspaniałych i słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!
Dni wolne w roku szkolnym 2021/2022
 • Wyrazy wdzięczności za trud włożony w naszą edukację. Dzięki Pani (Panu) jesteśmy dumni z naszych sukcesów!
 • Dziękujemy za ten rok szkolny, za radość z naszych sukcesów, wsparcie w trudnych chwilach i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy.
 • Dziękujemy, że była Pani (był Pan) z nami przez te 3 lata. Za rady, wskazówki, pochwały, ale i słowa krytyki. Dzięki Pani (Panu) odkryliśmy, że nauka może być również wspaniałą przygodą.
 • Dziękujemy za te wspólne lata nauki, za to, że była Pani (był Pan) naszym przyjacielem...
 • W podziękowaniu za każdą lekcję, Uczniowie z klasy...
 • Z całego serca dziękujemy za wysiłek włożony w naszą edukację. Życzymy radości i satysfakcji z wykonywanej pracy.
 • Dziękujemy za te lata wspólnie spędzone, za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość. Dziękujemy za dobre słowa, które dodawały nam skrzydeł i pozwalały uwierzyć we własne siły. Dziękujemy za codzienny przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem.
 • Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni.
 • Tym prezentem,jak i tymi słowami chcemy przekazać najserdeczniejsze podziękowania za wielką cierpliwość, niesłychaną wyrozumiałość i ogromny trud włożony w kształtowanie naszego światopoglądu.
 • Jest dla nas Pani prawdziwym wzorem tego jaki powinien być Nauczyciel- życzliwość, dobroć,mądrość i cierpliwość. Jesteśmy wdzięczni za trud włożony w naszą naukę. Życzymy sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Wierszyki dla nauczyciela

 • "Słowo miłość - za Ich troski, Słowo wdzięczność - za Ich trud.

Dar to skromny, dar uczniowski, Wyśpiewany z serc jak z nut.

"Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz."

 • "Jakże nie pisać wierszy,jakże nie płonąć w podzięce. Za dar najpiękniejszy, za serce."

Tymi słowami pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia kochanej Pani (wychowawczyni)...za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w nasze wychowanie"

  • Składamy Panu najpiękniejsze życzenia płynące z głębi serca, niech doczekają się one spełnienia, a wszystkie kłopoty znikną w jednej chwili. Oby jeszcze więcej sukcesów przybyło, zdrowie dopisywało,a szczęście przychodziło każdego dnia. Dziękujemy za każdy dzień edukacji!
  • Dziękujemy za Pani wkład w naszą edukację - mamy dla Pani najpiękniejszy bukiet słów. Bzy, tulipany i róże. Niech wszystko, co dobre doczeka się spełnienia. Składamy najszczersze życzenia prosto z serca. Jesteśmy wdzięczni, że możemy być Pani uczniami.

  Czytaj także: Początek roku szkolnego 2023/2024 - kiedy rozpoczyna się szkoła?

  Czy artykuł był przydatny?
  Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
  Nasi Partnerzy polecają

  Materiał Partnerski

  Materiał sponsorowany

  NOWY NUMER

  POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

  Pobieram
  poradnik ciaza