W czym nie ćwiczyć, czyli najgorsze stroje na fitness

2014-08-11 16:13

Nieodpowiedni strój na zajęciach fitness może powodować dyskomfort podczas wykonywania ćwiczeń, a także być przyczyną dolegliwości trwających jeszcze długo po zakończeniu treningu. Jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji źle dopasowanego stroju, koniecznie przeczytaj, czego nie zakładać na trening fitness.

Dobierając strój na zajęcia fitness pamiętaj, że nie wybierasz się na rewię mody. Koniecznie postaw na wygodę, zamiast skupiać uwagę na tym, by ładnie i modnie się prezentować. Pamiętaj, że będziesz ćwiczyć, podnosić hantle, wykonywać skłony, gwałtowne ruchy i mnóstwo innych wyczerpujących ćwiczeń, a do tego bardzo się przy tym spocisz.

Powinnaś odłożyć na bok biżuterię, związać włosy oraz wybrać wygodny i przewiewny strój, który nie odsłania zbyt wiele ciała. Dekolty, zbyt krótkie i ciasne szorty, a także koronkowa bielizna mogą być powodem nieudanego treningu.

Obejrzyj galerię zdjęć, w której przedstawiamy, jakich ubrań i dlaczego nie powinnaś zakładać na trening fitness.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza