Imprezy

Laurka na Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejszy upominek lub obowiązkowy dodatek do prezentu. Maluchy uwielbiają rysować je samodzielnie, ale starsze dzieci wolą gotowe wzory laurek do wydruku. Znajdziesz tu kilka propozycji laurek na dzień babci i dziadka, a także pomysły na proste laurki dla dziadków.
Wybranie prezentu dla dziadków może być trudne. Jeśli nie masz pomysłu, zaproponuj im coś, co będzie dla nich prezentem na długie lata - zadbaj o ich zdrowie. Podaruj im na Dzień Babci i Dziadka upominek, który wyrazi naszą miłość oraz wpłynie na ich formę, zdrowie i dobry nastrój!
Najwięcej radości sprawia zawsze własnoręcznie zrobiony prezent na Dzień Babci i Dziadka. To podarunek, w który wnuki wkładają całe swoje serce, zaangażowanie i czas. Sprawdźcie, jak samodzielnie wykonać piękny ręcznie robiony prezent na Dzień Babci i Dziadka!
Kartki na Dzień Babci i Dziadka to obowiązkowy element życzeń. Kartki na Dzień Babci i Dziadka do wysłania SMS-em to dobry pomysł nie tylko dla rodziców tych dzieci, które dziadków mają daleko i nie będą mogły się z nimi widzieć w dniu ich święta. To także świetny dodatek do prezentu z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Jaki prezent dnia Dzień Dziadka sprawdzi się najlepiej? Zacznij poszukiwania już teraz, bo Dzień Dziadka przypada zawsze 22 stycznia, czyli dzień po Dniu Babci. Jaki prezent warto kupić na Dzień Dziadka, by pokazać mu, jak bardzo go kochamy?
Prezent na Dzień Babci powie jej, jak bardzo jest dla nas ważna i jak bardzo ją kochamy. Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia i w tym dniu warto je obdarować czymś wyjątkowym. Jaki prezent dla babci na Dzień Babci sprawdzi się najlepiej, a czego nie kupować?
Dzień Babci i Dzień Dziadka to ważne święta, dlatego nie można o nich zapomnieć! Zastanawiasz się, kiedy wypada Dzień Babci i Dzień Dziadka w 2023 roku, bo chcesz sprawić dziadkom niespodziankę? Podpowiadamy.
Wierszyki dla babci i dziadka to doskonały pomysł na życzenia z okazji dnia Babci i Dziadka. Zainspiruj sie naszymi przykładania wierszyków na Dzień Babci i Dziadka i pomóż dziecku umieścić je w laurce. Pobierz gotowe życzenia dla babci i dziadka w formacie pdf.
Sylwester w domu wcale nie musi być nudny. Wystarczy, że dobrze go zaplanujemy i pozwolimy sobie na odrobinę szaleństwa! Jak spędzić kreatywnego sylwestra w domu z dzieckiem? Skorzystajcie z trzech naszych pomysłów.
By się dobrze bawić w sylwestra, nie trzeba uczestniczyć w dużej zorganizowanej imprezie i wydawać ogromnej ilości pieniędzy. Wystarczy odrobina kreatywności, by nawet sylwestra w domu uczynić imprezą roku. Jakie pomysły zagwarantują waszej rodzinie świetną zabawę?
Wszyscy uwielbiamy tradycyjne potrawy wigilijne, ale niestety - to dania, które nie nadają się dla niemowląt i małych dzieci. Dowiedz się, jakich wigilijnych i świątecznych dań malec nie powinien próbować. Czego absolutnie nie dawać dziecku do jedzenia z wigilijnego stołu?
Wybierając prezent pod choinkę dla przedszkolaka przeczytaj uważnie jego list do św. Mikołaja. W końcu w święta dziecko powinno dostać to, o czym marzy. Jeśli chcesz kupić cos jeszcze, skup swoją uwagę na zabawkach edukacyjnych. Takie podarunki ucieszą dziecko, a jednocześnie wpłyną pozytywnie na jego rozwój.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza