BABY SHOWER: życzenia - wierszyki na przyjęcie dla przyszłej mamy

2013-05-06 13:46

Baby Shower to przyjęcie dla przyszłej mamy z okazji zbliżających się narodzin dziecka. Podczas Baby Shower zaproszeni goście obdarowują młodą mamę prezentami i składają życzenia. Oto nasze propozycje ciekawych wierszyków z okazji Baby Shower.

baby shower zyczenia dla przyszlej mamy
Autor: _photos.com|photos.com

Spis treści

  1. Życzenia na Baby Shower

Baby Shower to okazja, by złożyć przyszłej mamie najserdeczniejsze życzenia. Jeśli chcesz być oryginalna, postaraj się je złożyć wierszem. Oto nasze propozycje: życzenia - wierszyki z okazji Baby Shower.

>>BABY SHOWER - prezenty dla przyszłej mamy>>

Życzenia na Baby Shower

Nasza dzielna przyszła mamo,Trochę czasu Ci zostało,Ale finał jest już bliskiI zaraz będzie po wszystkim.I na świecie, po tej stroniePrzywitamy szczęście Twoje,Co jak promyk słońca małyRozpromieni dom Twój cały,Stając się sensem istnieniaŹródłem ciepła i spełnienia.Bądź więc dzielna i cierpliwa,Niech uśmiechu nie ubywa.Dla nas jesteś wciąż ta sama,Choć z nowym imieniem MAMA

9 miesięcy oczekiwania,Wylegiwania i objadania.Kilka miesięcy dolegliwości,Wzruszeń, radości, napadów złości.Wiele tygodni przygotowaniaĆwiczeń oddechów i przewijania,Malutkich ciuszków kompletowaniapieluch, butelek, smoczków do ssania.To wszystko po coś, ten chaos całyCiąża jest magią, cel jest wspaniały.Bo po tych wielu miesiącach tyciaCzeka nagroda za rolę życia.Bądź w niej więc taka, jaką być pragniesz,a szybko serce maluszka skradniesz,który nagrodzi wszystkie trudności,dając Ci w zamian morze miłości.

Wszystko o baby shower

>>Zrób BABY SHOWER - warto!>>Bycie mamą potrafi być prawdziwym cudem,Magią, która zmienia życia twego sensChociaż macierzyństwo bywa również trudem,Tajemnicą szczęścia – każda chwila jest.Dziś gdy jesteś blisko najpiękniejszej  z nich,Gdy wkrótce doświadczysz wielkiego spełnienia,Życzymy Ci tego z całych naszych sił,By prawda się stała wcieleniem marzenia.Miej siłę, energię do podboju świata,Niech dziecko najlepszym będzie przyjacielem,Wychowuj je czule i wspieraj przez lata,Niech nic Was nie dzieli, za to łączy wiele.Bądź taką, co budzi się rano z uśmiechem,Taką, co zasypia pełna szczęśliwości,Rozkwita, gdy „mamo” odbija się echem,Ma wielkie poczucie matczynej wartości.