Dekoracje domu na BOŻE NARODZENIE: jak zrobić dekoracyjny i pięknie pachnący lampion na BOŻE NARODZENIE

2013-12-03 14:00

Pachnący lampion na Boże Narodzenie, sprawi że twoje mieszkanie wypełni się w święta ciepłym światłem i przy okazji przyjemnym zapachem. Zobacz, jak łatwo możesz zrobić pachnący pomarańczą i cynamonem lampion na Boże Narodzenie.

Pachnący lampion na Boże Narodzenie
Autor: archiwum redakcji

Szczególną atmosferę Bożego Narodzenia łatwo podkreślimy świątecznymi dekoracjami - świece palące się w długie zimowe wieczory mogą sprawić, że nasz dom wypełni się ciepłym światłem i nabierze przytulnego klimatu. Jeszcze milej poczujemy się korzystając ze specjalnie przygotowanych lampionów zapachowych, zwłaszcza tych które uwalniają aromat pomarańczy czy cynamonu. Nie musicie wydawać pieniędzy na świeczkę, która szybko się wypali - możecie robić lampion, który pięknie pachnie i równie pięknie wygląda.

Pachnący lampion na Boże Narodzenie

Palące się zimą świece i lampiony mogą sprawić, że nasze mieszkanie wypełni się ciepłym światłem i nabierze przytulnego klimatu. Jeszcze milej poczujemy się korzystając ze świec zapachowych, zwłaszcza tych które uwalniają zapachy pomarańczy czy cynamonu. Nie musisz wydawać pieniędzy na świeczkę, która szybko się wypali. Zamiast tego możesz samodzielnie wykonać lampion, który nie tylko pięknie pachnie, długo nam posłuży, ale i ładnie wygląda.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza