Film na święta: 9 propozycji dla rodziców [GALERIA]

2015-11-04 16:36

Wspólne oglądanie telewizjito jeden z ulubionych zwyczajów każdego z nas, także w okresie Bożego Narodzenia. Producenci prześcigają się w kolorowej, pełnej zabawy lub miłości fabule, więc i w te święta nie zabraknie nam obrazów do oglądania. Zobacz, który film na święta warto obejrzeć!

Spis treści

  1. >> Czytaj także: Jak przeżyć święta i nie zwariować? Dając sobie i rodzinie trochę... luzu [3 porady] >>
  2. Film na święta: jakie historie opowiadają świąteczne filmy dla dorosłych?
  3. >> Czytaj także: Kolędy na święta do pobrania: 5 najsłynniejszych kolęd na święta [PDF] >>
  4. Film na święta: które obrazy były hitami w ostatnich latach?
  5. >> Przeczytaj również: Przepisy na Boże Narodzenie - poznaj 5 pomysłów na słodkie święta! >>
  6. Film na święta: dlaczego warto je oglądać całą rodziną?
  7. >> Czytaj także: Jak zrobić strój na jasełka: poznaj najważniejsze wskazówki! >>

Nie wiesz, jaki film na święta obejrzeć? Sądzisz, że wszystko już widziałaś, a fabuły nowych filmów są takie same jak tych starych i nic nowego nie wnoszą? Zapraszamy do naszej galerii. Może wśród tych propozycji znajdziesz coś nowego dla siebie.

>> Czytaj także: Jak przeżyć święta i nie zwariować? Dając sobie i rodzinie trochę... luzu [3 porady] >>

Film na święta: jakie historie opowiadają świąteczne filmy dla dorosłych?

Świąteczne filmy dla rodziców opowiadają głownie historie miłosne i rodzinne. Przedstawiają, jak w okresie świątecznym wszystko się może zmienić, ile obowiązków spada na dorosłych oraz jak przeżyć święta i nie zwariować. Większość filmów jest bardziej komediowa, co sprawia, że możemy je oglądać razem z dziećmi oraz świetnie się przy tym bawić.

>> Czytaj także: Kolędy na święta do pobrania: 5 najsłynniejszych kolęd na święta [PDF] >>

Film na święta: które obrazy były hitami w ostatnich latach?

Który film na święta cieszył się w ostatnich latach największą popularnością? Hitem bez wątpienia był obraz "To właśnie miłość". Produkcja ta przedstawia 10 różnych historii miłosnych i bardzo zróżnicowanych bohaterów. Warto zwrócić uwagę też na "Holiday", w którym dwie obce kobiety zamieniają się na święta życiem. Dużą uwagę przykuwa również familijny film "Jack Frost". Opowiada on o zaślepionym karierą muzyku, który nagle traci życie. Jego duch powraca na ziemię w postaci bałwana ulepionego przez jego syna Charliego. Ojciec w takiej formie uczy syna tego, co zrozumiał dopiero po śmierci. Produkcja pokazuje, jak kruche i krókie jest życie człowieka oraz o ilu ważnych rzeczach zapominamy w codzienniej bieganinie.

>> Przeczytaj również: Przepisy na Boże Narodzenie - poznaj 5 pomysłów na słodkie święta! >>

Film na święta: dlaczego warto je oglądać całą rodziną?

Najlepsze na święta są filmy familijne, które można oglądać całą rodziną. Dzięki nim pogłębia się więź między ich członkami i milej spędza się czas. Wszyscy bawią się do łez przy pełnej humoru komedii, a dzieci dodatkowo uczą się zagranicznych tradycji i obyczajów.

>> Czytaj także: Jak zrobić strój na jasełka: poznaj najważniejsze wskazówki! >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza