Jak Polacy obchodzą Boże Narodzenie? [Raport 2021]

2021-12-16 9:51

Ile w tym roku wydamy na prezenty dla bliskich? Jak udekorujemy swoje domy na święta? Czy mimo pandemii większość z nas zdecyduje się na świąteczne wyjazdy do rodziny? Kiedy ubieramy choinkę? Zobacz najnowszy raport na temat świątecznych zwyczajów Polaków.

Zwyczaje świąteczne Polaków
Autor: Getty images Polacy lubią dekorować swoje domy na święta, więszkość z nas co roku kupuje ozdoby do swojego domu.

Raport przygotował zespół analityczny marki BRW. Respondenci odpowiadali na wiele pytań związanych z przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia. Zapytano ich między innymi o to, jaki rodzaj dekoracji świątecznych wybierają do swoich domów, kiedy zaczynają swoje przygotowania, ile pieniędzy przeznaczają na wystój domu i upominki, jakie choinki preferują.

Zobacz także: Jak podłożyć prezenty pod choinkę i nie zrujnować dziecku świąt?

Na poniższych slajdach kolejno odkrywamy najciekawsze smaczki wynikające z tego raportu. Kilka z nich z pewnością was zaskoczy!

Co kupić dziecku, które wszystko ma?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza