Konkursy na Baby Shower

2013-05-06 13:25

Najlepszym pomysłem na integrację zaproszonych na Baby Shower osób są konkursy. Najlepiej, by były tematycznie związane z samym przyjęciem. Zobacz, jak za pomocą gier i konkursów możesz urozmaicić Baby Shower.

baby shower konkursy na baby shower
Autor: _photos.com|photos.com

Gościom podczas Baby Shower warto zaproponować konkursy, które będą ściśle związane z tematyką rodzicielstwa.

  • Jednym z najśmieszniejszych pomysłów jest zabawa w zgadywanie smaków ukrytych w słoiczkach z niemowlęcym jedzeniem. Ochotnikom zawiązujemy oczy i dajemy do spróbowania poszczególne przeciery. Wygrywa osoba, która będzie miała najwięcej prawidłowych trafień.
  • Możemy też pobawić się w obstawianie np. daty urodzin malucha. Każdy z gości pisze na kartce przewidywaną przez siebie datę porodu i oddaje karteczkę przyszłej mamie. Ta przechowuje wszystkie kartki, a po porodzie ustala zwycięzcę, któremu w nagrodę przesyła drobny upominek np. zdjęcie malucha.
  • Żeby było jeszcze zabawniej, przygotujmy konkurs wspólnie z gośćmi. Uprzedźmy ich, by przynieśli swoje zdjęcia z wczesnego dzieciństwa. W trakcie przyjęcia połóżmy je ponumerowane na stole. Każda z zaproszonych osób niech stara się przyporządkować zdjęcia do  gości. Wygrywa ta, która trafi najwięcej razy.
  • Świetnym konkursem jest zgadywanie, do czego służą pewne przedmioty. Warto zgromadzić w tym celu akcesoria niemowlęce, które nie są zbyt popularne – szczególnie wśród osób, które nie mają małych dzieci. Mogą to być np. wkładki laktacyjne, aspirator do oczyszczania noska, oryginalne pudełko na smoczek czy poducha do karmienia. Zadaniem gości będzie zgadnąć, do czego służą poszczególne przedmioty.
  • Możemy również pobawić się w gry zręcznościowe. Przewijanie bobasa na czas lub błyskawiczne przyrządzenie kaszki to świetna zabawa dla wszystkich – i tych, co biorą udział i tych, co ich dopingują. Taki konkurs z pewnością dostarczy wielu powodów do śmiechu i będzie fajnym wspomnieniem imprezy.

Gender reveal – przyjęcie z wielką niespodzianką!

Co to jest baby shower, kto je organizuje i co kupić przyszłej mamie?

Wszystko o baby shower

Baby shower, czyli przyjęcie dla przyszłej mamy, to coraz popularniejszy zwyczaj w Polsce. O to jak wygląda tego typu uroczystość zapytałam eksperta.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza