Ozdoby na Boże Narodzenie: poznaj 8 propozycji [GALERIA]

2015-11-18 9:45

Ozdoby na Boże Narodzenie możesz znaleźć tak naprawdę wszędzie. Producenci oferują przeróżne dekoracje, które można wystylizować na wiele sposbów.

Spis treści

  1. >> Czytaj także: Ozdoby świąteczne: jak udekorować na święta pokój dziecka? [11 propozycji] >>
  2. Ozdoby na Boże Narodzenie: jakie warto kupić?
  3. >> Czytaj także: Jak zrobić skrzydła anioła? Skrzydła anioła na jasełka [INSTRUKCJA KROK PO KROKU] >>
  4. Ozdoby na Boże Narodzenie: które miejsca w mieszkaniu warto udekorować?
  5. >> Czytaj także: Ozdoby z tektury: jak zrobić ozdoby świąteczne z tektury? [GALERIA ZDJĘĆ] >>
  6. Ozdoby na Boże Narodzenie: gdzie je kupić?

Jeśli nie wiesz, jak udekorować swoje mieszkanie na święta, to zapraszamy do obejrzenia naszej galerii oraz przeczytania artykułu. Znajdziesz tu wiele inspiracji i podpowiedzi w stylizowaniu świątecznego klimatu w domu.

>> Czytaj także: Ozdoby świąteczne: jak udekorować na święta pokój dziecka? [11 propozycji] >>

Ozdoby na Boże Narodzenie: jakie warto kupić?

Wybierając ozdoby na Boże Narodzenie warto wybrać te oryginalniejsze. Wiadomo, że każdy z nas ma w swoich zasobach bombki, łancuchy czy lampki. Zainwestuj więc w dekoracje wykonane przez ludzi własnoręcznie w niepowtarzalnych kształtach i kolorach. Możesz również spytać czy dana firma wykonuje ozdoby na zamówienie. Postaw również na akcenty wykonane własnoręcznie. W internecie krąży wiele filmików oraz blogów na temat jak samemu zrobić dekoracje świąteczne. Dzięki temu oszczędzisz trochę pieniędzy, a twoje mieszkanie będzie przystrojone wyjątkowo.

>> Czytaj także: Jak zrobić skrzydła anioła? Skrzydła anioła na jasełka [INSTRUKCJA KROK PO KROKU] >>

Ozdoby na Boże Narodzenie: które miejsca w mieszkaniu warto udekorować?

Nie każdy zauważa fakt, że w mieszkaniu możemy udekorować każde miejsce. Na stole czy komodzie postaw kilka ozdobnych figurek lub świec. Na szybach okien namaluj sztucznym śniegiem płatki lub inne zimowe motywy. Na parapetach niech zawisną kolorowe łańcuchy lub lampki. Należy jedynie pamiętać, aby dekoracje nie przeszkadzały w życiu codziennym, dlatego nie zawieszaj ich w kłopotliwych miejscach.

>> Czytaj także: Ozdoby z tektury: jak zrobić ozdoby świąteczne z tektury? [GALERIA ZDJĘĆ] >>

Ozdoby na Boże Narodzenie: gdzie je kupić?

Półki marketów aż uginają się od bożonarodzeniowych ozdób. Nie możemy więc narzekać na brak wyboru. Dekoracji możesz również poszukać w specjalnych sklepach z motywem świątecznym. Jeżeli wolisz mieć oryginalne dekoracje, a co ważniejsze na nich zaoszczędzić, warto przejrzeć aukcje internetowe. Wiele osób wystawia ręcznie robione ozdoby po niskiej cenie.