Prezent dla cioci - jakie prezenty świąteczne są odpowiednie dla cioci?

2018-10-12 16:13

Skompletowanie prezentów świątecznych dla wszystkich członków rodziny to nie lada wyzwanie. To, jaki wybierzemy prezent dla cioci, w dużej mierze zależy od bliskości relacji i upodobań samej obdarowywanej. Mamy dla Was kilka propozycji miłych i niezobowiązujących prezentów dla cioci.

Prezent dla cioci
Autor: Getty images Jaki prezent dla cioci wymyślisz w tym roku?

Spis treści

  1. Jaki prezent dla cioci wybrać?
  2. Prezent dla cioci do 50 zł
  3. Prezent dla cioci do 100 zł
  4. Prezent dla cioci powyżej 100 zł

Prezent dla cioci - poradnik:

  1. Jaki prezent dla cioci wybrać?
  2. Prezent dla cioci do 50 zł
  3. Prezent dla cioci do 100 zł
  4. Prezent dla cioci powyżej 100 zł

Jeśli kompletowanie gwiazdkowych prezentów sprawia Ci pewną trudność, zaufaj naszym propozycjom. Prezent dla cioci może być symbolicznym upominkiem lub przydatnym przedmiotem, który pozostanie z nią na lata.

Jaki prezent dla cioci wybrać?

Wiele zależy od tego, w jak bliskich stosunkach jesteś z ciocią i jak dobrze ją znasz. Jeśli to bardzo bliska osoba, z którą spędzasz naprawdę wiele czasu, prawdopodobnie wiesz, o czym marzy, co jej się podoba lub czego potrzebuje.

Przypomnij sobie, może wspominała w ostatnim czasie, że bardzo podoba jej się apaszka ze sklepu na rogu. A może narzekała, że jej suszarka wymaga już wymiany na nową. Takie informacje są bardzo cenne w czasie kompletowania prezentów gwiazdkowych.

Jeśli z ciocią widujesz się jedynie od święta, bo jest niezwykle zapracowana, ale bardzo się lubicie, wybierz upominek, nie tyle praktyczny, ile sprawiający przyjemność: pięknie pachnąca świeca, płyta z relaksującą muzyką może dobra książka. Coś, co pozwoli jej oderwać się na chwilę od codziennej gonitwy.

Natomiast jeśli wasze kontakty są po prostu poprawne, ale nie jesteście ze sobą blisko, warto wybrać coś bezpiecznego i niezbyt osobistego. Symboliczny wyraz pamięci.

Czytaj:

Prezent dla przyjaciółki - 10 inspiracji na świąteczny prezent dla przyjaciółki

Prezent dla chłopaka - propozycje świątecznych prezentów dla chłopaka

Prezent dla cioci do 50 zł

Prezent dla cioci do 100 zł

Prezent dla cioci powyżej 100 zł

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza