Co kupić na Dzień Mamy? Zobacz nasze podpowiedzi last minute. Jeszcze zdążysz do sklepu

2022-05-25 9:39

Jaki prezent kupić na Dzień Matki? Jeśli nie chcecie kupować kwiatów, a nie macie pomysłu na prezent, jaki moglibyście wręczyć swoim mamom, zobaczcie nasze propozycje. Dzień Mamy to takie święto, że można popuścić wodze fantazji i wybrać coś naprawdę interesującego!

Co kupić na Dzień Mamy?
Autor: Getty images Zobacz nasze podpowiedzi last minute! Jeszcze zdążysz do sklepu

Dzień Matki w Polsce przypada 26 maja. Choć w każdym kraju data ta jest inna, uczczenie tego dnia sprawi każdej mamie ogromną radość. Kwiaty i własnoręcznie przygotowana laurka to dobry, ponadczasowy pomysł. Liczy się przede wszystkim pamięć, ponieważ – jak wiadomo – najcenniejsze rzeczy są za darmo. 

Co kupić mamie w Dniu Matki?

Jeśli zastanawiacie się nad oryginalnym prezentem na Dzień Matki, warto pomyśleć o spersonalizowanym upominku. Obrazek ze specjalnym podziękowaniem dla mamy, poduszka z dedykacją, czy kubek dla supermamy z pewnością wywołają u niech uśmiech. 

Wśród TOP prezentów na Dzień Mamy znajdziemy kosmetyki oraz perfumy. To dobry pomysł, jeśli znamy preferencje zapachowe mamy lub orientujemy się w gamie produktów do makijażu, których używa. Najbardziej uniwersalnym prezentem w tej kategorii może być paletka do makijażu. Mama na pewno znajdzie swoje ulubione odcienie, a może zainspiruje się przy okazji do zupełnie nowych poszukiwań w dziedzinie make-upu.

W sferze kosmetyków dobrym wyborem może okazać się uniwersalny zestaw pielęgnacyjny bądź kuracja przyspieszająca wzrost rzęs. 

Mamę, która jest fanką zdrowego odżywiania, ucieszy książka z inspirującymi przepisami diety roślinnej lub funkcjonalny blender do smoothie z bidonem.

To jeszcze nie to? Zobacz w galerii inne nasze pomysły na prezent na Dzień Matki w wersji last minute

Malowana filiżanka na Dzień Matki
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza