Przekąski na imprezę Ani Starmach. Idealne na karnawał. Koniecznie spróbujcie!

2014-12-30 11:08

Karnawał to najbradziej szalony czas w roku. W tym czasie organizujemy najwięcej imprez domowych, ale nie tylko. Częstym problemem jest zaplanowanie odpowiedniego menu. Zobacz propozycję Ani Starmach na imprezowe przekąski.

Ania Starmach
Autor: Dzień Dobry TVN/x-news

Spis treści

  1. Kulki z mozarelli
  2. Czekoladowo orzechowe kulki
  3. Szaszłyki

Karnawałowe przekąski na imprezę powinny być łatwe i w miarę szybkie w przygotowaniu, najważniejszą jednak ich cechą powinno być to, że są na jeden kęs. Takie jedzenie doskonale sprawdzi się na każdej imprezie. Nie trzeba zasiadać do stołu, by spróbować takiej przekąski.

Kulki z mozarelli

Doskonałym przykładem takiego posiłku mogą się okazać kulki z mozarelli w specjalnej panierce, które przygotujesz maczając mozarellę (kup taką uformowaną już w małe kulki) w cieście naleśnikowym - nieco gęstszym niż zwykle.

3 przekąski na KINDER PARTY. Czym zachwycisz maluchy? [FILM] >>

Czekoladowo orzechowe kulki

To absolutny hit ostatnich czasów, jeśli chodzi o menu dla dzieci. Przygotowuje się z nich specjalne "lizaki" na patyku.

Szaszłyki

Absolutnie sztandarowa przekąska, jeśli chodzi o menu na imprezę. Możemy je przygotować na słodko, wytrwanie lub w wersji mieszanej. W przypadku szaszłyków ważną rolę odgrywa także dodatkowy sos.

Zobacz pozostałe propozycje przepisów Ani Starmach:

Dzień Dobry TVN/x-news