Przezent dla babci – praktyczne pomysły na prezenty gwiazdkowe dla babci

2018-11-15 11:01

Z gwiazdkowych prezentów najbardziej cieszą się dzieci i to właśnie dla nich najłatwiej jest kupić odpowiedni podarunek. Ale jaki prezent pod choinkę wybrać dla babci, która, gdy ją pytamy, co chciałaby dostać, niezmiennie odpowiada „ja niczego nie potrzebuję”. Podajemy pomysły na gwiazdkowe prezenty dla babci.

przezent dla babci praktyczne pomysly
Autor: _photos.com|photos.com

Spis treści

 1. Prezent dla babci - jaki prezent pod choinkę wybrać dla babci?
 2. Pomysły na prezenty dla babci
 3. Prezent dla babci do 50 zł
 4. Prezent dla babci do 100 zł
 5. Prezent dla babci powyżej 100 zł

Prezent dla babci - poradnik:

 1. Jaki prezent pod choinkę wybrać dla babci?
 2. Pomysły na prezenty dla babci
 3. Prezent dla babci do 50 zł
 4. Prezent dla babci do 100 zł
 5. Prezent dla babci powyżej 100 zł

Kto jeszcze nie kupił wszystkich gwiazdkowych prezentów, musi się pospieszyć. Już tylko kilka dni dzieli nas od Wigilii – tego magicznego dnia, kiedy rodzina gromadzi się przy wspólnym stole, dzieli się opłatkiem, a po uroczystej kolacji wszyscy domownicy rozpakowują prezenty. Dobranie odpowiedniego podarunku dla najstarszych członków rodziny jest zwykle najtrudniejsze. Dlatego podsuwamy pomysły na prezenty dla babci.

Prezent dla babci - jaki prezent pod choinkę wybrać dla babci?

Babcie nas kochają, uwielbiają i rozpieszczą. Z miłością opiekują się wnukami, są na każde ich zwołanie i prośbę. Warto więc wyrazić wdzięczność i miłość do nich za pomocą pięknego gwiazdkowego prezentu. Taki prezent dla babci nie musi być okazały ani drogi. Ale w jego wybór powinnyśmy włożyć dużo uwagi i wielkie serce.

Babcie i dziadkowie uwielbiają prezenty wykonane własnoręcznie przez wnuki, przechowują je, jak najcenniejsze skarby. Jeśli nie czujesz się na siłach przygotować własnoręcznie samego prezentu, miłym gestem będzie piękne samodzielne opakowanie i ozdobienie go.

Pomysły na prezenty dla babci

 • Szaliczek, apaszka, perfumy, biżuteria – nie zapominajmy, że babcia to kobieta, a każda kobieta, niezależnie od wieku, chce być rozpieszczana i każda lubi się stroić (nawet jeśli się do tego nie przyznaje). Dlatego apaszka lub biżuteria to dobry prezent dla każdej kobiety, zarówno nastoletniej, jak i tej sporo starszej.
 • Dobra herbata, bombonierka lub ulubione słodycze – babcie mają swoje ulubione smaki – dotyczy to zarówno napojów, jak i słodyczy. Nie warto kupować w ciemno, jeśli nie wiemy, jakie słodycze najchętniej jada, zapytajmy.
 • Kalendarz, np. ze zdjęciami wnucząt – to dobry prezent dla tych babć, które „świata nie widzą” poza wnukami.
 • Książka ze zdjęciami babci (od czasów jej dzieciństwa do chwili obecnej) – przygotowanie takiej książki-albumu wymaga trochę czasu i sprytu – trzeba wcześniej w tajemnicy wypożyczyć od babci zdjęcia, posegregować, opisać, czasem także obrobić. Usługę taką oferuje wiele firm w internecie. Może jeszcze zdążymy?
 • Prezent zrobiony przez wnuka (wnuczkę), np. ramka na zdjęcie, poduszeczka na szpilki, obrazek w ramce – to również dobry prezent dla każdej babci, która bardzo ceni sobie wyroby swoich wnuków i np. przechowuje w szufladach pierwsze rysunki, pierwsze nieudolne próby pisania czy laurki od swoich wnucząt.
 • Książka – to znakomity prezent, o ile oczywiście babcia lubi i chętnie czyta książki. Postarajmy się tylko wybrać odpowiednią: nie kupujmy literatury faktu, jeśli nasza babcia jest miłośniczką romansów.
 • Witaminki – wszelkie preparaty witaminowe na pewno ucieszą każdą babcię. Dodatkowo te preparaty wzmacniające są w okresie przedświątecznym dostępne w specjalnych ozdobnych opakowaniach – w sam raz na praktyczny i do tego zdrowy prezent.
 • Masażer do stóp, koc elektryczny - to bardzo praktyczne prezenty, które pozwolą babci poczuć się komfortowo.

Prezent dla babci do 50 zł

Zapiski Babci. Wspomnienia dla moich wnuków, cena: 18,91 zł

Zapiski babci_ceneo
Autor: Ceneo.pl

Vita Buerlecithin 1000ml, cena: 27,55 zł

Vita buerlecitin_ceneo
Autor: Ceneo.pl

Życie na pełnej petardzie, cena: 20,49 zł

Życie na pełnej petardzie_ceneo
Autor: Ceneo.pl

Prezent dla babci do 100 zł

Babciu jesteś dla mnie wzorem..., poduszka, cena: 52,00 zł

Poduszka dla babci_ceneo
Autor: Ceneo.pl

Casablanca (Blu-ray), cena: 67,98 zł

Casablanca
Autor: Ceneo.pl

Nino Cerruti 1881 Pour Femme Woda Toaletowa, cena: 80,79

Cerruti_ceneo
Autor: Ceneo.pl

Prezent dla babci powyżej 100 zł

Blue Berry Plus, cena: 115,03 zł

Blue berry_ceneo
Autor: Ceneo.pl

Fotonowy Masażer Ultradźwiękowy, cena: 159,00 zł

MAsażer_ceneo
Autor: Ceneo.pl

Sencor SVC 7020VT, cena: 290,72 zł

Sencor_ceneo
Autor: Ceneo.pl

Koc elektryczny, cena: 349,00 zł

Koc elektryczny_ceneo
Autor: Ceneo.pl
Nasi Partnerzy polecają