Te #instababcie zachwycają - wyglądają jak 30-latki, a niektóre mają dorosłe wnuki

2022-01-20 10:14

Nikogo nie dziwią gwiazdy i celebrytki, które mimo dojrzałego wieku, wyglądają bardzo młodo, bo mają na to pieniądze. Świat obiegło też niejedno zdjęcie Azjatki, która jest po 50-tce, a wygląda jak studentka - fenomen ich genów szokuje. Takich kobiet jest jednak więcej. Niektóre są już po 60-tce i mają nastoletnie wnuki, a mimo to są po prostu szałowe.

babcia z instagrama
Autor: Getty Images Te babcie są naprawdę "hot"!

Nie jest trudno być młodą i seksowną babcią, gdy zostaje się nią bardzo wcześnie. #instababcie z naszej galerii są jednak w wieku, w którym babcieństwo nie szokuje, bo pomiędzy 45., a 65. rokiem życia. Jak one to robią, że wyglądają tak dobrze? Widać, że zachowują smukłe sylwetki, ale to co rzuca się przede wszystkim na zdjęciach, które wrzucają do internetu, to uśmiech. A on odmładza lepiej niż każdy możliwy lifting. 

Skoro mówi się, że "40-tka", to nowa "30-tka", to może bycie babcią też nabiera nowego wydźwięku? Te piękne, dojrzałe kobiety udowadniają, że niejednej babci daleko od wizerunków z reklam syropów dla seniorów. Ubierają się nowocześnie, nie stronią od makijażu i cieszą się swoją kobiecością. A fakt, że z dumą oznaczają swoje zdjęcia "babcinymi" hasztagami, tylko dodaje im uroku i wyjątkowości.

Zobacz też: Dziadkowie - ich prawa wzgledem dzieci [opinia prawnika]

Dlaczego babcia i dziadek są tak ważni w prawidłowym rozwoju dziecka?

#instababcie 50+, które udowadniają, że wiek i status w rodzinie nic nie zmieniają w ich kobiecości [GALERIA]

M jak mama - Dlaczego warto śpiewać dziecku kołysanki?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza