To może zagrażać twojemu dziecku w święta! Pamiętaj o tych 7 rzeczach

2022-11-10 12:30

Dla rodziców małych dzieci święta to nie jest beztroski czas relaksu, ale okres wzmożonej czujności. Na malucha w tym okresie co rusz czekają nowe pokusy i niebezpieczeństwa. Do tego w ferworze świątecznych przygotowań i zamieszania, które towarzyszy rodzinnym spotkaniom łatwo utracić należną uwagę. Podpowiadamy, o jakich 7 zagrożeniach w święta powinnaś szczególnie pamiętać!

To może zagrażać twojemu dziecku w święta
Autor: Getty images To może zagrażać twojemu dziecku w święta!

W okresie świątecznym dziecku może zagrażać o wiele więcej rzeczy niż w dni powszednie, które są spokojniejsze i pełne stałych rytuałów. A jeśli Boże Narodzenie nie spędzamy w domu, ale np. u dziadków - tych zagrożeń może być jeszcze więcej. Wiadomo bowiem, że swoje mieszkanie/dom mamy już dostosowane do naszego dziecka, zabezpieczone kanty, kontakty, schody itp. W domu naszych krewnych z pewnością aż tak bezpiecznie nie jest.

W same święta pojawiają się też dodatkowe zagrożenia, o których na co dzień nie pamiętamy. Na poniższych slajdach opisujemy 7 najważniejszych zagrożeń dla dziecka, o których musisz pamiętać podczas Bożego Narodzenia.

Polecamy: Jak utrzymać ciążę w tajemnicy w Święta? Z nami się nie wyda!

Jak nie zwariować w święta w ciąży lub z małym dzieckiem?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza