Wielkanocne ozdoby - baranek z masy solnej

2020-03-12 17:21

Baranek z masy solnej będzie efektowną ozdobą wielkanocnego stołu, a wspólne lepienie figurek na Wielkanoc na pewno dostarczy wiele radości dorosłym i dzieciom.

Baranek z masy solnej
Autor: Getty Images

Dzieci uwielbiają zabawę z plasteliną, modeliną i masą solną - tego typu aktywności nie tylko rozwijają ich wyobraźnię, ale też ćwiczą koordynację rączek.

Masa solna jest tania, łatwa do przygotowania, a po wysuszeniu zrobione z niej arcydzieła można pomalować farbkami. Tworzenie wielkanocnych ozdób z tego materiału to dobry pomysł na kreatywną zabawę z dzieckiem. Jej wynikiem będą oryginalne, unikatowe ozdoby na wielkanocnym stole.

Sprawdź: Jak zrobić masę solną? Prosty przepis na masę solną krok po kroku

Jak wykonać z masy solnej najpopularniejszą ozdobę - wielkanocnego baranka? Zobacz video tutorial.

Czytaj także: 6 najciekawszych pomysłów na pisanki [INSPIRACJE]

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza