Wierszyki urodzinowe dla dzieci. Ciekawe życzenia urodzinowe

2013-04-24 17:18

Wierszyki urodzinowe dla dzieci wszystkim sprawiają wiele radości. Co życzyć dziecku na urodziny? Często mamy z tym problem. A co powiecie na wierszyki na rodziny? Skorzystajcie z propozycji naszych wierszyków urodzinowch. Dziecko będzie zachwycone!

wierszyki na urodziny
Autor: _photos.com

Spis treści

  1. Życzenia dla dziecka na roczek
  2. Polecamy wideo: Jak przygotować zaproszenia na tematyczne przyjęcie dla dzieci?

Życzenia urodzinowe muszą być dostosowane do wieku i charakteru dziecka. W końcu wierszyki naurodziny to doskonały prezent dla dziecka. Możemy samodzielnie wykonać kartkę urodzinową lub wydrukować zdjęcie, a na odwrocie napisać zabawny wierszyk na urodziny dla dziecka. Obok zabawki będzie to ciekawa pamiątka, która z pewnością spodoba się maluchowi. Dzieci widzą jak dorośli składają sobie życzenia często wręczając kartki z życzeniami. Jeśli potem obdarujemy malucha podobnym dodatkiem do prezentu poczuje się ważny i doceni ten fakt. Zobacz nasze propozycje wierszyków urodzinowych!

Przeczytaj również: Życzenia urodzinowe dla dziewczynki

Dom jest pełen Twoich gości,biegających dookoła.Stół obfity jest w pyszności,Każdy 100 lat głośno woła.Kiedy tort się w końcu zjawia,Na nim świeczki  - w liczbie lat,Zdmuchasz je, dostajesz brawa,I rok starszy witasz świat.Choć ten zwyczaj powtarzamyI będziemy całe życie,Zawsze wszystko przeżywamy, I marzymy o tym skrycie,Byś pomimo dorastania,Radość z życia czerpał stale,Byś miał kogoś do kochania, A problemów nie miał wcale.

Życzenia dla dziecka na roczek

Kiedy dziecko kończy roczek to ważne wydarzenie w życiu całej rodziny. Urządzamy dla dziecka przyjęcie, pieczemy lub kupujemy tort, wybieramy dekoracje i przygotowujemy potrawy, chcąc aby był to niezapomniany dzień. W ramach prezentu dla dziecka warto pomysleć o życzeniach dla malucha. Możemy je napisać na kartce lub na odwrocie zdjęcia i przechować na pamiątkę. 

Dzisiaj roczek przybył CiRoczek samych pięknych dniTych spędzonych na zabawieW domu, w wodzie i na trawieCały roczek nowych słówek,Obserwacji kopców mrówek,Zbiorów muszli i kamyków,Z lasu znoszonych patykówDuży krok w samodzielnościCały rok życia w miłości.Niech to szczęście zatem trwa,I nie dzień, nie rok, nie dwa,Żyj w krainie szczęśliwościaż do późnej swej starości.

Z radością żegnamy Twój kolejny roczek,Bo w życiu dziś robisz całkiem nowy kroczek.To jeden rok więcej, a tyle w nim nowościMarzeń, planów, nauki i samodzielności.Jest zatem okazja, by powiedzieć Ci,Że chcemy byś w życiu miał słoneczne dni,I pomimo trudów i małego smuteczku,Cieszył się swym życiem nasz drogi syneczku.Niech w szczęściu upłyną wszystkie Twoje lata,Tego Ci życzymy – Twa Mama i Twój Tata

Polecamy wideo: Jak przygotować zaproszenia na tematyczne przyjęcie dla dzieci?

Własnoręcznie wykonane zaproszenia to pretekst do ciekawej i kreatywnej zabawy z dzieckiem. Podkreślają one indywidualny charakter przyjęcia i są taką edukacyjną zabawą pozwalającą na naukę zestawiania różnych deseni i faktur. Zobaczcie nasz pomysł na tematyczne zaproszenia na przyjęcie dla dzieci.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza