Wróżby na andrzejki: lanie wosku

2013-11-24 12:21

Andrzejki kojarzą się przede wszystkim z laniem wosku. To jedna z najpopularniejszycha wróżb w ten wieczór. Stopiony wosk leje się na wodę i interpretuje kształt, jaki utworzy on po zastygnięciu. Zobacz, co cię czeka, gdy w andrzejkowy wieczór w czasie lania wosku zobaczysz kształt…

 • samochodu – ten symbol jest dość jednoznaczny. Osobie, której z wosku wyjdzie kształt auta, spełnią się marzenia o podróżowaniu. Być może wyruszy na wspaniałą wyprawę, gdzieś na koniec świata…
 • gwiazdy – to symbol dobrobytu, szczęścia i bogatego życia. Bez względu na to ilu ramienna jest gwiazda, sukces będzie tak samo spektakparny. Być może warto zaryzykować i zagrać na loterii?
 • chmury – wbrew pozorom to bardzo szczęśliwa wróżba. Nie oznacza to bynajmniej, że nad twoim życiem zawisły czarne chmurzyska. To raczej symbol marzeń i ich szybkiej realizacji.
 • serca – to oczywiste, że ten symbol oznacza szczęście w miłości. Upewnij się tylko, czy twoje woskowe serce nie jest przebite strzałą, albo czy nie pęka gdzieś w swojej głębi. Wtedy wróżba ma odwrotne znaczenie.
 • Dobrze wiedzieć

  Andrzejki dawniej: ołów zamiast wosku
  Pierwotnie do tej andrzejkowej wróżby używano… ołowiu (jako symbolu trwałego związku). Z oczywistych przyczyn bardzo szybko zastąpiono go woskiem, który jest zdecydowanie łatwiej dostępny.

 • klucza – to symbol rozwikłania pewnych sytuacji, gotowe rozwiązanie, które być może przyjdzie samo, bez twojej większej ingerencji i zaangażowania. Być może zwiastuje także bardzo ważne wydarzenie w twoim życiu.
 • grzyba – to symbol trucizny. Musisz uważać, bo może on wywróżyć ci jakąś niebezpieczną przygodę, której konsekwencja na długo zapadną ci w pamięci i będą miały wpływ na twoje życie.
 • kwiatka – czeka cię bardzo miłe zrządzenie losu. Rozglądaj się zatem dokładnie. Być może w twoim otoczeniu jest ktoś, kto chce odmienić twoje życie – pomóc ci, wskazać odpowiednią drogę… Bądź otwarty, szczęście jest naprawdę blisko.
 • aniołka – to symbol opatrzności, czujności i troskliwej opieki. Woskowy anioł oznacza, że będziesz mógł liczyć na pomoc innych, bliskich ci osób. Zawsze i o każdej porze. Prawdziwy z ciebie szczęściarz.
 • Czy artykuł był przydatny?
  Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
  Nasi Partnerzy polecają

  Materiał Partnerski

  Materiał sponsorowany

  Materiał Partnerski

  Materiał sponsorowany

  Podziel się opinią
  Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

  NOWY NUMER

  POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

  Pobieram
  poradnik ciaza