Życzenia i wierszyki na rocznicę ślubu – czego życzyć jubilatom?

2018-06-21 13:22

Jakie życzenia lub wierszyki na rocznicę ślubu wysłać jubilatom lub dołączyć do prezentu? Rocznica ślubu to ważne wydarzenie zarówno dla par, które dopiero niedawno stanęły na ślubnym kobiercu, jak i dla tych, których wspólnie przeżyte lata określają dwucyfrowe liczby.

życzenia na rocznicę
Autor: thinkstockphotos.com

Spis treści

  1. Najlepsze życzenia i wierszyki na rocznicę ślubu
  2. Co oznaczają nazwy rocznic ślubu? WIDEO

Bez względu na długość małżeńskiego stażu warto wysłać znajomej parze piękne i mądre życzenia na rocznicę ślubu.

Pisząc życzenia na karcie lub w liście, najłatwiej posłużyć się gotowym wierszykiem, jeśli jednak wena nam pozwoli, spróbujmy napisać własne spersonalizowane życzenia, które uwzględnią zainteresowania, pragnienia czy cechy charakteru jubilatów.

Jeśli jesteśmy na bliskiej stopie z jubilatami możemy też pokusić się o zadedykowanie im życzeń na rocznicę ślubu, które ich rozbawią i wywołają uśmiech na ich ustach.

Zobacz: 

Rocznice ślubu. Co oznaczają nazwy?Życzenia na rocznicę ślubu dla mężaŻyczenia na rocznicę ślubu dla żonyPrezent na 20 rocznicę ślubu: 10 pomysłów na udany prezentŚmieszne życzenia na rocznicę ślubu - wybór

Najlepsze życzenia i wierszyki na rocznicę ślubu

"Sto lat młodej parze! Bądźcie szczęśliwi i dzielcie się swoim szczęściem z innymi. Bądźcie wzorem dla waszych dzieci i niech uśmiech będzie waszym znakiem rozpoznawczym".

"Na górze fiołki, na role róże, kocham Cię 5 lat, a chcę jeszcze dłużej!"

"Kochani! Dokładnie w tym dniu, kilka lat wstecz, przysięgaliście sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Z tej okazji życzę Wam, aby te trzy obietnice były dla Was zawsze  ważne, abyście się kochali i spędzili kolejne lata w zdrowiu i miłości!"

"W każdym małżeństwie są gorsze i lepsze dni. Oby w waszym były tylko te dobre! Nie zapominajcie o swojej miłości, a w trudnych momentach bądźcie nierozłączni!"

Zobacz:

10 najpiękniejszych aforyzmów o miłości10 mądrych sentencji życiowychNajlepsze gotowe życzenia ślubneŻyczenia ślubne śmieszne i krótkie - propozycje5 rocznica ślubu: nazwa, symbol, życzenia

Co oznaczają nazwy rocznic ślubu? WIDEO

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza