Życzenia świąteczne-wierszyki dla DZIECI

2018-12-21 15:29

Dzieci to specyficzna grupa odbiorców świątecznych życzeń. Życzenia świąteczne dla dzieci powinny być wyjątkowe. Zobacz nasze propozycje świątecznych życzeń dla najmłodszych.

wierszyki świąteczne
Autor: Getty images

Jak śnieg mocno zimą prószy,jak mróz mocno szczypie w uszy,tak ja mocno pragnę tego,by Mikołaj dopiął swego!Aby pod choinką było wszystko to, co Ci się wyśniło!Życzę Ci Drogi Aniołku,byś spełnienie marzeń znalazł w Mikołaja worku!Byś z radością wyczekiwał na pierwszą gwiazdkę na niebie.Wesołych Świąt od …... dla Ciebie!

Dla kochanej …. ,wspaniałej dziewczynki.Zadowolenia ze strojenia choinki i mnóstwa niespodzianek, które są pod nią schowane.Niech Święta będą udane a Ty szczęśliwa Kochanie!

Z okazji pierwszych świąt Maluszka Kochanego,życzymy mu wszystkiego najlepszego -- niech otoczony wielką miłością,dla wszystkich gości będzie radością!Dla kochanego Słoneczka na Święta,by od prezentów buzia była uśmiechnięta,by święta były pełne niespodzianek -magiczne, radosne i udane!życzymy i mocno ściskamy,bo bardzo nasze Słoneczko kochamy! Niech Ci się Mikołaja uda spotkać w święta,niech Twoja buźka będzie uśmiechnięta!Niech moc prezentów da dużo radości -- na Święta Ci życzymy zdrówka i miłości!

Zobacz życzenia świąteczne dla dorosłych i uroczyste.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza