Świąteczne paznokcie - nasz wybór na święta 2020

2020-12-14 7:57

Świąteczne paznokcie to kolejny - obok strojenia choinki, pieczenia pierniczków czy kupowania prezentów - sposób na to, by cieszyć się tym wyjątkowym czasem w roku. Jakie świąteczne paznokcie będą w tym roku? Sprawdź 11 najgorętszych grudniowych trendów!

Świąteczne paznokcie - nasz wybór na święta 2018 [TOP 10]
Autor: gettyimages.com Świąteczne paznokcie to świetny sposób na przedłużenie radości z celebrowania tego wyjątkowego czasu.

Świąteczne paznokcie - marzy ci się mieć na nich przez kilka tygodni renifera Rudolfa, mnóstwo śniegu albo i samego Mikołaja z prezentami? Nie ma problemu! Jeśli nie jesteś wprawiona w paznokciowych bojach, wystarczy, że kupisz specjalne świąteczne naklejki.

Można też postawić na paznokcie w wersji hybrydowej, ale ich wykonanie nie jest najłatwiejsze - przeznaczone tylko dla dziewczyn, które już nie raz paznokcie hybrydowe sobie robiły. Świetnym pomysłem są też tipsy (jeśli tylko potrafisz się nimi obsługiwać) - tych dostępnych w świątecznych barwach i wzorach jest mnóstwo! Wygodnym wyjściem jest udanie się do stylistki paznokci, która stworzy na nich prawdziwie świąteczną atmosferę. 

Naklejki na paznokcie umożliwiają częstsze eksperymentowanie i zmienianie wzoru na świątecznych paznokciach praktycznie co tydzień, dzięki hybrydom i tipsom zyskasz trwalszy i często bardziej efektowny świąteczny wzór.

Czytaj też:

Jakie wzory świątecznych paznokci dominują w 2020 roku? Jak zwykle jest dużo zieleni, czerwieni i bieli - typowo świątecznych barw, ale pojawia się także złoto, czerń, błękit, srebro - bez problemu wybierzesz coś dla siebie.

Świąteczne paznokcie to świetny sposób, by przedłużyć radosne oczekiwanie na Boże Narodzenie i cieszyć się późniejszym wolnym czasem, pełnym rodzinnego ciepła. Obejrzyj nasze propozycje w galerii - zainspiruj się i ciesz się modnym lookiem na święta.

Wrastanie paznokci
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza