Neckremann Podróże – zimą zaplanuj wakacje pełne atrakcji

2018-01-10 10:42

Wakacje z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych, podczas których rodzice znajdą czas także na beztroskie leżakowanie, są możliwe. Wystarczy sięgnąć po ofertę Neckermann Podróże, w której znajduje się wiele propozycji na rodzinne wakacje.

Neckermann Podróże
Autor: materiały prasowe

Jeśli dziecko lubi wypoczywać aktywnie, rodzice mogą wybrać się do klubów Lollo&Bernie, które biuro podróży oferuje na ulubionych kierunkach rodzinnych wyjazdów. To wyjątkowy program i beztroska zabawa pod okiem profesjonalnych polskich animatorów. Dzieci spędzają tu czas kreatywnie, bawiąc się i integrując z rówieśnikami z innych krajów. Na milusińskich czekają: taniec, malowanie twarzy, turnieje sportowe, wieczorne przedstawienia i oczywiście towarzystwo ulubionych maskotek: misia Bernie i żyrafy Lollo. Tym, którym wakacje kojarzą się przede wszystkim z szaleństwem w wodzie, biuro podróży poleca Aquamanię, czyli hotele z parkami wodnymi. Uścisnąć rękę Myszce Miki, a może odwiedzić świat zbudowany z miliona klocków? Z Neckermann Podróże można wybrać się także do najpopularniejszych parków rozrywki w Europie z LEGOLAND® Billund na czele. Przy wczesnej rezerwacji wyjazdu do duńskiego parku rozrywki można otrzymać gratis m.in. specjalny bilet wstępu oraz duże pudełko klocków LEGO®.

Neckremann Podróże –
Autor: materiały prasowe

Rodzinne wakacje z Neckermann Podróże to gwarancja pobytu w najlepszych hotelach wyspecjalizowanych w goszczeniu rodzin z dziećmi. Biuro podróży oferuje bogaty wybór pokoi rodzinnych, a także specjalne ceny i zniżki dla dzieci nawet do 100%. Wybór kierunków podróży jest imponujący: od popularnej szczególnie wśród rodzin Bułgarii, przez m.in.: Chorwację, Turcję, Sardynię, Sycylię, wyspy greckie, na Majorce i Tunezji kończąc. Neckermann przygotował ofertę z dojazdem własnym i z wylotem z 10 lotnisk lokalnych. Przy wczesnej rezerwacji wakacji, biuro zapewnia nawet do 40% zniżki.

Więcej informacji na www.neckermann.pl

Neckermann Podróże..
Autor: materiały prasowe