Park rozrywki Farma Iluzji w Trojanowie zaprasza. Jakie atrakcje czekają na dzieci?

2023-07-21 12:22

Park rozrywki to idealne miejsce na wycieczkę. Farma Iluzji w Trojanowie oferuje wiele atrakcji dla dzieci. Sprawią one, że twoja pociecha przeżyje niesamowite przygody i zabierze ze sobą mnóstwo wspomnień. W ten weekend 22 i 23 lipca w Trojanowie odbędzie się Festiwal Sztuki Iluzji, na którym odwiedzających czeka masa atrakcji.

Już w ten weekend odbędzie się Festiwal Sztuki Iluzji. Park rozrywki Farma Iluzji w Trojanowie zaprasza
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Już w ten weekend odbędzie się Festiwal Sztuki Iluzji. Park rozrywki Farma Iluzji w Trojanowie zaprasza

Farma Iluzji to nie tylko miejsce, które daje nam rozrywkę, ale też uczy. Dzieci poznają tutaj w praktyce różnego rodzaju prawa fizyki, o których prawdopodobnie słyszeli już w szkole. Wycieczka do tego typu parku rozrywki będzie frajdą zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Miejsce to jest zlokalizowane w mniej więcej tej samej odległości od Warszawy, Lublina, Radomia oraz Mińska Mazowieckiego.

Spis treści

  1. Latająca chata tajemnic i studnia nieskończoności
  2. Muzeum Iluzji
  3. Wiklinowy labirynt
  4. Tajemnica opuszczonej kopalni
  5. Festiwal Sztuki Iluzji
  6. Ścianka wspinaczkowa
  7. Iluzjoniści
  8. Pozostałe atrakcje

Latająca chata tajemnic i studnia nieskończoności

Niewątpliwą atrakcją dla dzieci wartą obejrzenia na Farmie Iluzji będzie Latająca chata tajemnic. Wygląda zupełnie tak, jakby miała za chwilę odlecieć! Jeśli twoja pociecha uwielbia film "Odlot" to na pewno będzie zachwycona możliwością zobaczenia latającego domu na żywo. Tuż obok chaty znajduje się również studnia nieskończoności. Zaglądając do niej, przeniesiecie się w podróż do wnętrza ziemi. Ujrzany obraz może was całkowicie pochłonąć, więc uważajcie, aby nie wpaść do środka.

Fot. Farma Iluzji

Farma Iluzji
Autor: materiały prasowe Farma Iluzji
Eska Summer City Śląsk - JuraPark Krasiejów Sunshine Reggae

Muzeum Iluzji

Tego typu park rozrywki nie może się obyć bez Muzeum Iluzji. Dzieci zobaczą tutaj ciekawe iluzje optyczne, które zapamiętają na długo. Po wizycie w muzeum możecie wymienić się doświadczeniami i opowiedzieć co widzieliście. Efekt może wszystkich zaskoczyć. Znajdziecie tutaj m.in. pokój hollow-face, iluzje anomorficzne czy szklane hologramy.

Wiklinowy labirynt

Wiklinowy labirynt to świetna atrakcja dla starszych dzieci. Przy tej zabawie przyda się umiejętność logicznego myślenia i wyobraźnia przestrzenna. Po drodze spotkacie również wiele wskazówek, które nie tylko ułatwią wam wyjście, ale również rozwiązanie pewnej zagadki.

Tajemnica opuszczonej kopalni

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda praca górnika? Teraz sami możecie to sprawdzić. Tajemnica opuszczonej kopalni musi zostać rozwiązana. Do środka zjedziecie prawdziwą górniczą windą. Będzie to na pewno niesamowita atrakcja dla dzieci na Farmie Iluzji. Dobra zabawa i niezapomniane wspomnienia gwarantowane.

Fot. Farma Iluzji

Farma Iluzji 2
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe

Festiwal Sztuki Iluzji

W dniach od 22 do 23 lipca 2023 odbędzie się w Farmie Iluzji Festiwal Sztuki Iluzji. Podczas dwudniowego programu nie zabraknie różnorodnych atrakcji dla rodzin z dziećmi. Jedną z najbardziej wyczekiwanych atrakcji Festiwalu będzie pokaz największej gwiazdy iluzji w Polsce – Macieja Pola, docenianego na międzynarodowych estradach zdobywcę licznych nagród.

Pierwszy dzień Festiwalu będzie należał do iluzjonistów – Macieja Pędy i Krzysztofa Bączyńskiego, a zakończony zostanie robiącym wielkie wrażenie występem znanego szerszej publiczności z zupełnie innej strony, bo z serialu Na Wspólnej, magika Wojciecha Rotowskiego. Natomiast w niedzielę, 23 lipca będzie można zobaczyć na scenie Mariusza Czajkę oraz Macieja Pola.

Ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa na Farmie Iluzji to atrakcja dla dzieci, dzięki której twoja pociecha przełamie lęk wysokości. Nadprogramowe pokłady energii u najmłodszych zostaną wyładowane podczas wysiłku fizycznego. Dzieci będą asekurowane, więc nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo. Jest to niezwykłe przeżycie i pierwszy krok do przełamania wszystkich lęków.

Iluzjoniści

Niewątpliwie kultową atrakcją dla dzieci na Farmie Iluzji iluzjoniści. Przedstawienia odbywają się w sezonie letnim (od maja do czerwca) w weekendy, a podczas wakacji - codziennie. Dodatkowo istnieje także możliwość bliskiego spotkania z sokolnikiem oraz obejrzenie pokazu magicznych gołębi.

Fot. Farma Iluzji

Farma Iluzji 4
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe

Pozostałe atrakcje

Na Farmie Iluzji spotkamy ponad 40. wszelkiego rodzaju atrakcji dla dzieci. Nie sposób jest wymienić wszystkich z nich. Oprócz powyższych zabaw można obejrzeć tutaj zwierzaki tj. kucyki, króliki czy kózki. Dodatkowo w międzyczasie zjemy coś w restauracji samoobsługowej lub kupimy pamiątki w sklepiku dla małych iluzjonistów. Miejsce to na pewno sprawi niesamowitą radość najmłodszym, ale także dorosłym.

Adres Farmy Iluzji: Mościska 9, 08-455 Trojanów

Czytaj również: Parki rozrywki dla dzieci w Polsce: do którego parku rozrywki wybrać się z dzieckiem?