Podróż bez nudności

2014-06-06 8:00

Choroba lokomocyjna, czyli kinetoza, jest bardzo dotkliwą przypadłością, zwłaszcza w przypadku dzieci. Można jednak skutecznie usunąć jej objawy nie stosując żadnych środków chemicznych. Dzięki plastrom TRANSWAY będziemy cieszyć się podróżą każdym środkiem lokomocji bez złego samopoczucia i zbędnych postojów.

Choroba lokomocyjna
Autor: materiały prasowe Choroba lokomocyjna, czyli kinetoza, jest bardzo dotkliwą przypadłością, zwłaszcza w przypadku dzieci.

TRANSWAY to silikonowe stożki mocowane plastrem, które poprzez ciągły masaż odpowiedniego punktu na nadgarstkach – akupresurę – przeciwdziałają występowaniu objawów choroby lokomocyjnej.

Rewolucyjne plastry na kinetozę:

- nie wprowadzają do organizmu żadnych substancji,
- nie wywołują efektów ubocznych i nie ma przeciwwskazań do ich stosowania. Są bezpieczne dla wszystkich, także kobiet w ciąży i kierowców,
- skuteczne przez całą podróż, niezależnie od czasu jej trwania,
- można je stosować u dzieci już od 3. roku życia,
- wystarczy nakleić 15 minut przed rozpoczęciem podróży (a nawet po wystąpieniu objawów choroby).

Ważne jest, aby stożek nie przesuwał się, działał precyzyjnie i ze stałą siłą, co uzyskuje się dzięki mocowaniu go plastrem.

Stres?

TRANSWAY skutecznie łagodzi to nieprzyjemne uczucie, np. podczas lotu samolotem, gwarantując spokojną i przyjemną podróż.

Produkt francuski, dostępny w aptekach i sklepach internetowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza