Pomysł na ferie: półkolonie z robotami

2015-01-15 13:14

Nie masz pomysłu na ferie zimowe? Nie stać cię, żeby wysłać dziecko na drogi obóz zimowy, a nie chcesz, żeby cały wolny czas spędziło przed ekranem monitora? Skorzystaj z oferty półkolonii, które odbędą się w Warszawie!

Ferie z dzieckiem
Autor: materiały prasowe Zajęcia z robotami to świetny sposób na spędzenie ferii zimowych.

Spis treści

  1. Pomysł na ferie: przyjdź na zajęcia
  2. Pomysł na ferie: dlaczego zajęcia z robotami to świetny pomysł?

W każdym dziecku drzemie geniusz, czasem trzeba go tylko rozbudzić. Nauka przez zabawę to sprawdzona i polecana przez psychologów metoda rozwoju i nauczania. A mowa o naukach ścisłych, którym króluje matematyka. Stąd tylko krok do momentu, w którym dziecko pokocha naukę i odkryje w sobie Einsteina.

>> Konkurs na ferie: odpowiedz na jedno pytanie i wygraj roboty! >>

Pomysł na ferie: przyjdź na zajęcia

„Ferie z robotami” oferują cały pakiet niepowtarzalnych zajęć, które są uwielbiane przez dzieci w Europie Zachodniej i USA. Teraz także polskie dzieci mają szansę wziąć w nich udział. To zajęcia przepełnione zabawą o walorach edukacyjnych. - W ramach tych zimowych spotkań dzieciaki będą miały szansę wcielić się w rolę małych inżynierów, skonstruować z klocków lego własnego robota, a następnie samodzielnie go zaprogramować. W ofercie znajdują się także najciekawsze doświadczenia, które dzieci wykonują pod okiem profesjonalnych instruktorów. Wszystkie zajęcia są certyfikowane i w pełni bezpieczne. Duma na  twarzach dzieciaków, które poradziły sobie z zadaniami i same odkryły w sobie naukowców to dla nas największa satysfakcja – mówi Krzysztof Bieńkowski, prezes Roboty i Spółka.

>> Jakie gadżety zabrać na ferie? >>

Pomysł na ferie: dlaczego zajęcia z robotami to świetny pomysł?

Zajęcia z robotami i doświadczeniami wprowadzają dzieci w prawdziwą naukę. Zarażają miłością do wiedzy i są multi-dyscyplinarne. Rozwijają kreatywność, wyobraźnię przestrzenną i rozszerzają wiedzę z zakresu informatyki, mechaniki, fizyki, matematyki, chemii i biologii. Wyjaśnią dziecku wiele fascynujących zjawisk zachodzących w codziennym życiu i w naturze (np. dlaczego wulkany wybuchają).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza