Zatorland: park rozrywki dla dzieci w Zatorze

2017-01-19 14:19

Zatorland to park rozrywki dla dzieci w Zatorze znajdujący się w województwie małopolskim. Spotkacie tutaj niezliczoną ilość zabaw dla najmłodszych. Sprawdź, które atrakcje dla dzieci w Zatorze będą dla was najciekawsze.

Zatorland 7
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe

Spis treści

  1. Zatorland: Park ruchomych dinozaurów
  2. Zatorland: Park mitologii
  3. Zatorland: Park owadów
  4. Zatorland: Park stworzeń wodnych i Park bajek
  5. Zatorland: Lunapark
Zatorland 1
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe
Zatorland 2
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe
Zatorland 3
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe
Zatorland 4
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe
Zatorland 5
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe
Zatorland 6
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe

Zatorland składa się z kilku parków rozrywki. Każde dziecko powinno znaleźć tutaj coś co je zainteresuje. Możecie zwiedzić wszystkie atrakcje na raz lub wybrać tylko poszczególne z nich. Poniżej opisujemy wszystkie atrakcje dla dzieci w Zatorlandzie.

Zatorland: Park ruchomych dinozaurów

W Parku ruchomych dinozaurów znajdziemy eksponaty zwierząt żyjących miliardy lat temu. Figury są naturalnych rozmiarów, a nawet się poruszają. Dzieci będą mogły z bliska obejrzeć wszystkie modele. Przechadzając się ścieżką edukacyjną nasze pociechy poznają ciekawostki o prehistorycznych zwierzętach. Na końcu każdej wycieczki znajduje się Muzeum Szkieletów i Skamieniałości.

Fot. Zatorland

Zatorland: Park mitologii

Park mitologii na wodzie to świetna atrakcja dla dzieci w Zatrolandzie, które chcą zgłębić swoją wiedzę w temacie historii. Spotkamy tutaj figury greckich bogów i herosów oraz mitycznych stworzeń. Statuy i mityczne sceny znajdują się na pływających platformach co urozmaica całą wystawę. Dodatkową atrakcją jest możliwość wejścia do wnętrza konia trojańskiego, wydostania się z labiryntu Minotaura czy obejrzenia rekonstrukcji ruin świątyni Apollina. Niesamowita zabawa dla dzieci w każdym wieku.

Fot. Zatorland

Zatorland: Park owadów

W Parku owadów spotkamy znane nam z życia codziennego insekty, ale za to w skali makro. Widzieliście kiedyś jak dokładnie wygląda mrówka czy pszczoła? Teraz jest to możliwe. W Zatorlandzie spotkacie owady o ludzkich, a nawet większych, rozmiarach. Spacer po takim parku rozszerzy dziecięcą perspektywę i wiedzę z dziedziny biologii. Możemy tutaj zobaczyć również wypreparowane okazy owadów z różnych zakątków świata.

Fot. Zatorland

Zatorland: Park stworzeń wodnych i Park bajek

Park stworzeń wodnych prezentuje niesamowite atrakcje dla dzieci w Zatorlandzie. Możemy tutaj spacerować wśród kilkumetrowych okazów ryb, ssaków oraz gadów. Dzięki powiększonej skali modeli możemy dostrzec wszystkie szczegóły budowy zwierząt. Przy każdym eksponacie znajduje się opis oraz ciekawostki dotyczące danego gatunku. W sąsiedztwie spotkamy także Park bajek. Przechadzając się po magicznych ścieżkach fantazji i dziecięcej wyobraźni zobaczymy Czerwonego Kapturka, Calineczkę, Kota w butach i wiele innych bohaterów kultowych bajek.

Fot. Zatorland

Zatorland: Lunapark

I wreszcie to czego nie może zabraknąć w każdym parku rozrywki - Lunapark. Znajdziemy tutaj atrakcje dla dzieci w każdym wieku. Pamiętajcie, że wstęp na poszczególne urządzenia zależny jest również od wzrostu pociechy oraz warunków atmosferycznych. Wizyta w Lunaparku w Zatorlandzie będzie na pewno niezwykłym przeżyciem dla dzieci, ale także ciekawą atrakcją dla dorosłych. Spotkacie tutaj m.in.: gokarty, kolejki górskie, karuzele, młyn, czy rowery wodne.

Fot. Zatorland

Adres Zatorlandu: Parkowa 7, 32-640 Zator

Inne propozycje atrakcyjnych miejsc dla mam i dzieci

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza