"Nic nie przygotuje cię do bycia matką". Sprawdzamy, co sławne mamy mówią o macierzyństwie

2022-05-26 12:03

Dziś 26 maja. Czy bycie mamą w świetle kamer jest tak samo trudne i wymagające jak twoje? Jakimi mamami są znane aktorki i piosenkarki i co mówią na temat macierzyństwa? Przejrzeliśmy wywiady z gwiazdami i wybraliśmy dla was kilka ich myśli.

Znane mamy na Dzień Matki - co mówi o macierzyństwie księżna Kate, Julia Roberts czy Anna Czartoryska?
Autor: screen instagram@DukeandDuchessofCambridge Co mówi o macierzyństwie księżna Kate, Julia Roberts czy Anna Czartoryska?

Gwiazdy zawsze są w centrum zainteresowania opinii publicznej. Podziwiamy je, podpatrujemy ich życie, wzorujemy się na nich...

Rzadko jednak myślimy o tym, że są nie tylko aktorkami czy modelkami, ale również zwykłymi matkami, które przeżywają swoje troski, karmią dzieci piersią, nie dosypiają, martwią się o swoje pociechy, odrabiają z nimi prace domowe i cieszą się z ich laurek.

Wiele z nich macierzyństwo łączy z karierą zawodową, działalnością charytatywną i codziennymi obowiązkami. I choć mają sztab nianiek, to jednak przyznają, że bycie mamą jest trudne.

– Macierzyństwo jest satysfakcjonującym i wspaniałym doświadczeniem, jednak czasami również ogromnym wyzwaniem. Nawet dla mnie, która ma takie wsparcie, jakiego większość matek nie ma – przyznała kiedyś brytyjska księżna Kate.

Co o macierzyństwie i o swoich dzieciach mówią znane mamy? Jakie rady dają innym? Przejrzeliśmy wywiady z gwiazdami i wybraliśmy dla was kilka ich myśli. 

Czytaj również:  Te znane mamy przeżyły dramat. Gwiazdy, które straciły ciążę

Jak sławne mamy wyglądały chwilę po porodzie? Zobacz zdjęcia!

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar