Laserowe obkurczanie pochwy i powiększanie punktu g - zabiegi, ktore poprawiają życie seksualne kobiety po porodzie

2014-08-27 15:36

Laserowe obkurczanie pochwy, powiększanie punktu g, korekta tkanek krocza - to zabiegi, ktore mogą przywrócić przyjemność odczuwaną podczas seksu. Poród siłami natury często jest przyczyną braku satysfakcji kobiet ze współżycia. Powodem są zmiany w anatomii pochwy, na które jednak współczesna medycyna estetyczna jest w stanie zaradzić. Oto trzy zabiegi, które poprawią życie seksualne każdej kobiety.

SEKS PO PORODZIE: trzy zabiegi, które poprawią życie seksualne kobiety
Autor: thinkstockphotos.com Poród siłami natury często jest przyczyną braku satysfakcji kobiet ze współżycia. Powodem są zmiany w anatomii pochwy.

Seks po porodzie bywa stresującym doświadczeniem dla wielu kobiet. Początkowo młode mamy w ogóle nie mają ochoty na zbliżenia ze swoim partnerem. Stres związany z porodem, nowe macierzyńskie doświadczenia nie wpływają też korzystnie na libido. Do tego dochodzi duży dyskomfort w czasie stosunku.

>> Jak odświeżyć ZBLIŻENIA SEKSUALNE po narodzinach dziecka

Częstymi problemami kobiet, które rodziły siłami natury, są zmiany w anatomii pochwy. Spadek napięcia i rozluźnienie ścianek pochwy czy rozluźnienie tkanek krocza to najczęstsze przyczyny braku satysfakcji seksualnej kobiet po porodzie. Na szczęście z tym wszystkim radzi sobie nowoczesna medycyna estetyczna, która proponuje trzy zabiegi, dzięki którym kobiety po porodzie będą mogły w pełni cieszyć się ze swojego życia seksualnego.

>> Jak przygotować się do PIERWSZEGO ZBLIŻENIA PO PORODZIE?

Seks po porodzie: 3 zabiegi, które poprawią życie seksualne kobiety

  • Zabieg obkurczania pochwy

Zabieg wykonywany jest przy pomocy lasera MonaLisa Touch. Działanie lasera jest nieinwazyjne i ogranicza się do stymulacji organizmu do odpowiedniego działania własnymi siłami. Wiązka lasera ogrzewa błonę śluzową pochwy i zawarty w niej kolagen. Dzięki temu włókna kolagenowe kurczą się, a także rozpoczyna się produkcja nowych włókien, uelastyczniających i rewitalizujących ściany pochwy.

Dzięki temu zabiegowi pochwa staje się bardziej ciasna i elastyczna. Zabieg jest nieinwazyjny, bezbolesny i trwa jedynie 10-15 minut. Zabieg nie pozostawia blizn i pozwala kobiecie wrócić do aktywności seksualnej już po 3 dniach.

Koszt: 2500 złotych

  • Korygowanie tkanek krocza

W czasie porodu często dochodzi do nacięcia krocza, czyli epizjotomii. Po porodzie można poddać się skorygowaniu rozluźnionych tkanek krocza przy pomocy nici Vaginal Narrower. Zabieg jest nieinwazyjny i polega na założeniu dwóch szwów w obrębie krocza. Efekt zabiegu jest natychmiastowy.

Koszt: 2500 złotych/nić

  • Powiększenie punktu G

Punkt G jest najwrażliwszą strefą erogenną kobiety, znajdującą się na przedniej ścianie pochwy. Im punkt G jest większy, tym większe są szanse na satysfakcję seksualną kobiety. Obecnie popularnym zabiegiem jest powiększanie punktu G przy pomocy preparatu na bazie kwasu hialuronowego - Desiralu. Substancję wstrzykuje się około 5 cm od wejścia do pochwy.

Koszt: 2800 złotych

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza