Laserowe obkurczanie pochwy i powiększanie punktu g - zabiegi, ktore poprawiają życie seksualne kobiety po porodzie

2014-08-27 15:36

Laserowe obkurczanie pochwy, powiększanie punktu g, korekta tkanek krocza - to zabiegi, ktore mogą przywrócić przyjemność odczuwaną podczas seksu. Poród siłami natury często jest przyczyną braku satysfakcji kobiet ze współżycia. Powodem są zmiany w anatomii pochwy, na które jednak współczesna medycyna estetyczna jest w stanie zaradzić. Oto trzy zabiegi, które poprawią życie seksualne każdej kobiety.

SEKS PO PORODZIE: trzy zabiegi, które poprawią życie seksualne kobiety
Autor: thinkstockphotos.com Poród siłami natury często jest przyczyną braku satysfakcji kobiet ze współżycia. Powodem są zmiany w anatomii pochwy.

Seks po porodzie bywa stresującym doświadczeniem dla wielu kobiet. Początkowo młode mamy w ogóle nie mają ochoty na zbliżenia ze swoim partnerem. Stres związany z porodem, nowe macierzyńskie doświadczenia nie wpływają też korzystnie na libido. Do tego dochodzi duży dyskomfort w czasie stosunku.

>> Jak odświeżyć ZBLIŻENIA SEKSUALNE po narodzinach dziecka

Częstymi problemami kobiet, które rodziły siłami natury, są zmiany w anatomii pochwy. Spadek napięcia i rozluźnienie ścianek pochwy czy rozluźnienie tkanek krocza to najczęstsze przyczyny braku satysfakcji seksualnej kobiet po porodzie. Na szczęście z tym wszystkim radzi sobie nowoczesna medycyna estetyczna, która proponuje trzy zabiegi, dzięki którym kobiety po porodzie będą mogły w pełni cieszyć się ze swojego życia seksualnego.

>> Jak przygotować się do PIERWSZEGO ZBLIŻENIA PO PORODZIE?

Seks po porodzie: 3 zabiegi, które poprawią życie seksualne kobiety

  • Zabieg obkurczania pochwy

Zabieg wykonywany jest przy pomocy lasera MonaLisa Touch. Działanie lasera jest nieinwazyjne i ogranicza się do stymulacji organizmu do odpowiedniego działania własnymi siłami. Wiązka lasera ogrzewa błonę śluzową pochwy i zawarty w niej kolagen. Dzięki temu włókna kolagenowe kurczą się, a także rozpoczyna się produkcja nowych włókien, uelastyczniających i rewitalizujących ściany pochwy.

Dzięki temu zabiegowi pochwa staje się bardziej ciasna i elastyczna. Zabieg jest nieinwazyjny, bezbolesny i trwa jedynie 10-15 minut. Zabieg nie pozostawia blizn i pozwala kobiecie wrócić do aktywności seksualnej już po 3 dniach.

Koszt: 2500 złotych

  • Korygowanie tkanek krocza

W czasie porodu często dochodzi do nacięcia krocza, czyli epizjotomii. Po porodzie można poddać się skorygowaniu rozluźnionych tkanek krocza przy pomocy nici Vaginal Narrower. Zabieg jest nieinwazyjny i polega na założeniu dwóch szwów w obrębie krocza. Efekt zabiegu jest natychmiastowy.

Koszt: 2500 złotych/nić

  • Powiększenie punktu G

Punkt G jest najwrażliwszą strefą erogenną kobiety, znajdującą się na przedniej ścianie pochwy. Im punkt G jest większy, tym większe są szanse na satysfakcję seksualną kobiety. Obecnie popularnym zabiegiem jest powiększanie punktu G przy pomocy preparatu na bazie kwasu hialuronowego - Desiralu. Substancję wstrzykuje się około 5 cm od wejścia do pochwy.

Koszt: 2800 złotych