Jak szybko zasnąć? 10 rad i metoda zasypiania w 120 sekund

2021-12-17 10:08

Rodzice często cierpią z powodu braku snu. Niespokojny sen dziecka, wizja stresującego dnia, lęk przed niewyspaniem i wiele innych czynników powoduje problemy z zaśnięciem. Jakich błędów unikać wieczorem, by dodatkowo nie pogarszyć sytuacji. Jak szybko zasnąć?

Jak szybko zasnąć
Autor: Getty Images

Nie ma wątpliwości, że dobrej jakości sen to klucz do utrzymania organizmu w odpowiedniej kondycji, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Długotrwały deficyt snu bardzo pogarsza nasz stan zdrowia. A może się od utrzymywać u osób ze stresującą pracą, czy właśnie - u młodych mam i ciężarnych.

Jak szybko zasnąć i dobrze spać całą noc? Podpowiadamy sprawdzone triki. W galerii poniżej znajdziesz również opis amerykańskiej metody wojskowej, która pozwala zapaść w sen w zaledwie 120 sekund.

Poradnik Zdrowie: bezsenność - co zrobić, aby zasnąć?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza