Prezent dla nauczyciela - mamy pomysły na upominki na zakończenie roku szkolnego

2022-06-07 13:44

Wybranie upominku dla nauczyciela od klasy często jest trudnym wyborem. Ile rodziców, tyle pomysłow. Aby ułatwić decyzję, zebraliśmy kilka fajnych i niedrogich pomysłów na upominki na tę okazję. Zobacz, co warto kupić na prezent dla nauczyciela na koniec roku.

prezent dla nauczyciela
Autor: thinkstockphotos.com

Spis treści

  1. Sprawdzone pomysły na prezent dla nauczyciela na koniec roku
  2. Prezent dla nauczyciela na koniec roku - nasze propozycje:

Prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego od zawsze budzi dużo emocji zarówno wśród uczniów, jak i rodziców. Pojawiają się nieodłączne dylematy: kupić indywidualnie prezent czy zrobić tak zwaną zrzutkę klasową?

Jakie cenowe granice obowiązują przy zakupie prezentu dla nauczyciela? Ile należy przeznaczyć pieniędzy, aby nie popełnić gafy? Proponujemy Ci sprawdzone pomysły na prezenty z okazji zakończenia roku szkolnego.

Sprawdzone pomysły na prezent dla nauczyciela na koniec roku

Kwiaty są doskonałym, ponadczasowym prezentem. Nauczyciele je uwielbiają! Taki podarunek jest taktowny i sympatyczny. Przyroda w rozkwicie to również idealna możliwość stworzenia przez klasę pięknego bukietu z sezonowych kwiatów. Zawsze do takiego bukietu klasa może dołączyć liścik lub laurkę z przygotowanymi podziękowaniami dla nauczyciela. Kwiaty zwiędną, a nauczyciel zachowa kartkę. Do bukietu można dołączyć również bombonierkę, czy bilet na spektakl do teatru.

Oprócz tradycyjnych podziękowań, możemy również wybrać bardziej oryginalny upominek, który będzie dla nauczyciela praktyczny, np. organizer, czy portfel.  Jeśli lepiej znasz nauczyciela, możesz pokusić się o kupno zabawnego gadżetu. Co jeszcze można kupić dla nauczyciela?

  • Długopis lub pióro - długopis z wygrawerowaną dedykacją, albo fajny gadżet - długopis magnetyczny do rozkładania na części i tworzenia figurek, to zawsze dobry wybór dla nauczyciela.
  • Zestaw herbat i słodkości - przyda się zawsze na przerwach między lekcjami. Jeśli do tego będzie zapakowany w pudełko z dedykacją, nauczycielowi z pewnością zrobi się bardzo miło.
  • Kubek z zabawnym napisem - nie ma nauczyciela, który w trakcie lekcji nie popijałby czasem herbat, czy kaw. Zabawny kubek poprawi mu nastrój codziennie.
  • Koszulka lub torba z napisem - nauczyciel z pasją z pewnością z dumą będzie nosił gadżet, który mówi jasno, jakim fajnym jest nauczycielem. 
  • Personalizowane gadżety - zegary, kubki, ramki, plany lekcji z wypisanymi imionami dzieci z klasy to rzeczy, które z pewnością wzbudzą sympatię do uczniów w kolejnym roku szkolnym. 

Zobacz teżKiedy jest Dzień Edukacji Narodowej?

Życzenia dla nauczyciela - gotowe propozycje

Prezent dla nauczyciela na koniec roku - nasze propozycje:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza