Prezent dla nauczyciela. Jaki prezent dla nauczyciela na koniec roku?

2023-06-20 13:03

Prezent dla nauczyciela to nie zawsze łatwy wybór. Aby ułatwić decyzję, co kupić wychowawcy na zakończenie roku szkolnego, zebraliśmy kilka fajnych i niedrogich pomysłów na upominki na tę okazję. Zobacz, co warto kupić na prezent dla nauczyciela na koniec roku.

prezent dla nauczyciela
Autor: thinkstockphotos.com

Prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego to zawsze duża zagwozdka. Wybrać kwiaty, słodycze, kawę, a może kupić prezent od całej klasy? Warto przedyskutować temat jeszcze w maju, by tuż przed końcem roku szkolnego nie szukać w ostatniej chwili prezentu. 

Spis treści

  1. Jaki prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego?
  2. Kwiaty czy czekoladki dla nauczyciela?
  3. Sprawdzone pomysły na prezent dla nauczyciela na koniec roku
  4. Prezent dla nauczyciela na koniec roku - nasze propozycje:

Jaki prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego?

Najczęściej kupowanym prezentem na zakończenie roku szkolnego jest bukiet kwiatów. Na ulicach miast widać obdarowanych wychowawców, którzy dźwigają całe naręcza pięknych kwiatów. 

Kwiaty jednak, choć piękne, szybko więdną. Może lepszym pomysłem jest zrobienie klasowej zrzutki i kupienie wychowawcy oryginalnego prezentu, który zachowa na lata? Podpowiadamy, co najlepiej kupić nauczycielowi na koniec roku szkolnego.

Czytaj: Uczniowie będą mieli przesunięte wakacje. Kiedy rozpocznie się rok szkolny 2023?

Kwiaty czy czekoladki dla nauczyciela?

Zaraz po kwiatach ogromną popularnością cieszą się czekoladki. I choć mają one zdecydowanie dłuższą datę ważności, to również nie stanowią idealnego prezentu. Jeśli nie mamy pomysłu na to, co kupić wychowawcy, możemy zdecydować się na kosz słodyczy lub dołączyć do niego kawę czy różne herbaty. Taki prezent wywoła uśmiech na twarzy i sprawi nauczycielowi przyjemność. Możemy jednak skorzystać również z innych inspiracji. Proponujemy Ci sprawdzone pomysły na prezenty z okazji zakończenia roku szkolnego.

Sprawdzone pomysły na prezent dla nauczyciela na koniec roku

Kwiaty są doskonałym, ponadczasowym prezentem. Nauczyciele je uwielbiają! Taki podarunek jest taktowny i sympatyczny. Przyroda w rozkwicie to również idealna możliwość stworzenia przez klasę pięknego bukietu z sezonowych kwiatów. Zawsze do takiego bukietu klasa może dołączyć liścik lub laurkę z przygotowanymi podziękowaniami dla nauczyciela. Kwiaty zwiędną, a nauczyciel zachowa kartkę. Do bukietu można dołączyć również bombonierkę, czy bilet na spektakl do teatru.

Oprócz tradycyjnych podziękowań, możemy również wybrać bardziej oryginalny upominek, który będzie dla nauczyciela praktyczny, np. organizer, czy portfel.  Jeśli lepiej znasz nauczyciela, możesz pokusić się o kupno zabawnego gadżetu. Co jeszcze można kupić dla nauczyciela?

  • Długopis lub pióro - długopis z wygrawerowaną dedykacją, albo fajny gadżet - długopis magnetyczny do rozkładania na części i tworzenia figurek, to zawsze dobry wybór dla nauczyciela.
  • Zestaw herbat i słodkości - przyda się zawsze na przerwach między lekcjami. Jeśli do tego będzie zapakowany w pudełko z dedykacją, nauczycielowi z pewnością zrobi się bardzo miło.
  • Kubek z zabawnym napisem - nie ma nauczyciela, który w trakcie lekcji nie popijałby czasem herbat, czy kaw. Zabawny kubek poprawi mu nastrój codziennie.
  • Koszulka lub torba z napisem - nauczyciel z pasją z pewnością z dumą będzie nosił gadżet, który mówi jasno, jakim fajnym jest nauczycielem. 
  • Personalizowane gadżety - zegary, kubki, ramki, plany lekcji z wypisanymi imionami dzieci z klasy to rzeczy, które z pewnością wzbudzą sympatię do uczniów w kolejnym roku szkolnym. 

Zobacz teżKiedy jest Dzień Edukacji Narodowej?

Życzenia dla nauczyciela - gotowe propozycje

Prezent dla nauczyciela na koniec roku - nasze propozycje:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza