Prezent na pierwszy Dzień Ojca. Pomysły na prezent dla taty niemowlaka

2023-06-20 12:23

Pierwszy Dzień Ojca to wyjątkowa data, która zostanie w pamięci taty na długo. Warto uczcić to święto drobnym podarunkiem, który wywoła uśmiech na twarzy młodego taty. Co kupić na pierwszy Dzień Ojca?  

19 pomysłowych prezentów dla taty niemowlaka na pierwszy dzień ojca
Autor: Getty images 19 pomysłowych prezentów dla taty niemowlaka na pierwszy dzień ojca

Pierwszy Dzień Ojca to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdego mężczyzny. Oczywiście to jeszcze nie czas na laurki i ręcznie malowane krawaty z papieru, dlatego o prezent dla taty niemowlaka musisz zadbać ty.

Nie wiesz, co kupić swojemu mężczyźnie z okazji pierwszego Dnia Ojca? Oto nasze wyjątkowe propozycje, z których warto skorzystać. Są i takie za przysłowiowe 10 zł i trochę droższe. Jaki prezent dla taty niemowlaka wybierzesz, zależy od ciebie.

Spis treści

  1. Pierwszy Dzień Ojca - wyjątkowe święto
  2. Co kupić na pierwszy Dzień Ojca?
  3. Inne pomysły na prezenty na Pierwszy Dzień Ojca

Pierwszy Dzień Ojca - wyjątkowe święto

Rodzice, którzy świętują pierwszy Dzień Mamy i Dzień Ojca, zwykle pamiętają te chwile na zawsze. Nic dziwnego — to wyjątkowy czas w ich życiu, w którym mała istota przewróciła codzienność do góry nogami i zalała ich serca falą miłości i czułości. Warto celebrować te chwile, bo nigdy więcej one już nie wrócą. 

Pierwszy Dzień Ojca to również dla tatusiów duże przeżycie emocjonalne. Niemowlę jeszcze nie umie mówić, nie wyrazi więc swojej miłości słowami, nie wręczy również własnoręcznie narysowanej laurki na Dzień Ojca. W przygotowaniu drobnej niespodzianki od dziecka musi pomóc mama, ale warto to zrobić, by sprawić przyjemność partnerowi i napełnić rodzinną kronikę pięknymi wspomnieniami.

Co kupić na pierwszy Dzień Ojca?

Prezent na Dzień Ojca nie musi być drogi. Aby sprawić przyjemność tacie, wystarczy drobiazg, który pokaże, że o nim pamiętamy i doceniamy jego wkład w wychowaniu maluszka. Dużą popularnością cieszą się drobiazgi takie jak kubki, skarpetki ze śmiesznymi napisami, koszulki, bluzy czy breloczki. W sklepach znajdziemy mnóstwo tego rodzaju produktów, możemy kupić te z gotowymi hasłami lub spersonalizować je i przygotować własne motto lub życzenia.

Na pierwszy Dzień Ojca można również kupić pamiątkowy obrazek do powieszenia na ścianie, przygotować kolaż zdjęć czy fotoksiążkę ze zdjęciami ojca z dzieckiem.

Inne pomysły na prezenty na Pierwszy Dzień Ojca

Zobacz w GALERII, jakie propozycje znaleźliśmy dla ciebie na prezent dla taty niemowlaka.

Czytaj również: Prezent na Dzień Ojca DIY: kaktusy jak żywe

Laurka na Dzień Taty DIY. Zrób z nami piękną kartkę od serca

M jak miłość: Marcin Mroczek dostał szokujący prezent na Dzień Ojca! Synowie go zdradzili! U Zduńskich to byłoby nie do pomyślenia