To może zagrażać twojemu dziecku w święta! Pamiętaj o tych 7 rzeczach

2022-11-10 12:30

Dla rodziców małych dzieci święta to nie jest beztroski czas relaksu, ale okres wzmożonej czujności. Na malucha w tym okresie co rusz czekają nowe pokusy i niebezpieczeństwa. Do tego w ferworze świątecznych przygotowań i zamieszania, które towarzyszy rodzinnym spotkaniom łatwo utracić należną uwagę. Podpowiadamy, o jakich 7 zagrożeniach w święta powinnaś szczególnie pamiętać!

To może zagrażać twojemu dziecku w święta
Autor: Getty images To może zagrażać twojemu dziecku w święta!

W okresie świątecznym dziecku może zagrażać o wiele więcej rzeczy niż w dni powszednie, które są spokojniejsze i pełne stałych rytuałów. A jeśli Boże Narodzenie nie spędzamy w domu, ale np. u dziadków - tych zagrożeń może być jeszcze więcej. Wiadomo bowiem, że swoje mieszkanie/dom mamy już dostosowane do naszego dziecka, zabezpieczone kanty, kontakty, schody itp. W domu naszych krewnych z pewnością aż tak bezpiecznie nie jest.

W same święta pojawiają się też dodatkowe zagrożenia, o których na co dzień nie pamiętamy. Na poniższych slajdach opisujemy 7 najważniejszych zagrożeń dla dziecka, o których musisz pamiętać podczas Bożego Narodzenia.

Polecamy: Jak utrzymać ciążę w tajemnicy w Święta? Z nami się nie wyda!

Jak nie zwariować w święta w ciąży lub z małym dzieckiem?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza