URODZINY DZIECKA - dekoracja na urodziny dziecka

2013-04-23 16:07 Anna Kuliberda
dekoracje na urodziny dziecka
Autor: _photos.com

Czym jest przyjęcie bez dekoracji urodzinowych? Nie powinno ich zabraknąć na żadnym przyjęciu. Dzieci uwielbiają dekoracje urodzinowe - gdy jest kolorowo, dlatego powinniśmy zadbać o to, by tło urodzin było równie radosne jak sam dzień. Pomogą nam w tym kolorowe dekoracje urodzinowe.

Zbliżają się urodziny twojego dziecka? Zobacz jakie dekoracje urodzinowe możesz na nie przygotować?

Urodzinowy wystrój domu

Żeby urodziny dziecka miały swój „klimat” i zachwyciły wszystkich gości, warto postarać się o przybranie pomieszczeń, w których świętujemy. Gdy określimy motyw przewodni dziecięcej imprezy, będzie nam łatwiej dobrać do niego odpowiednie dekoracje urodzinowe. Urodziny w stylu cyrkowym? Na ścianach niech zawisną kolorowe buzie klaunów i rysunki cyrkowych zwierząt. Impreza hawajska? Wystrój musi być kwiatowy i egzotyczny. Przyjęcie kosmiczne? Ozdóbmy ściany gwiazdami, a na suficie zawieśmy wycięte z kartonu i folii aluminiowej planety i rakiety. Na żadnych urodzinach nie powinno zabraknąć popularnych serpentyn i balonów. Jubilatowi będzie również niezwykle miło, jeśli pod sufitem rozwiesimy baner z dedykacją.

Urodzinowy wystrój ogrodu

Jeśli zdecydujemy się na organizację przyjęcia na powietrzu, nie zwalnia nas to z konieczności odpowiedniego udekorowania ogrodu. Do ogrodzenia i mebli ogrodowych przywiążmy balony napełnione helem, które zebrane w kolorowe bukiety stworzą niepowtarzalną dekorację urodzinową. Jeśli w ogrodzie mamy drzewa, możemy rozwiesić pomiędzy nimi lampiony, lampki lub łańcuchy z krepiny. Drzewo to też świetne miejsce, by zawiesić piniatę wypełnioną słodyczami. Jeśli mamy wolną przestrzeń na trawie, możemy wysypać na nią dużo kolorowych plastikowych piłek, które w trakcie urodzin mogą być fantastyczną inspiracją do dziecięcej zabawy np. w rzucanie do celu.

Urodzinowe dekoracje na stole

Najłatwiej jest udekorować stół. Bogata oferta sklepów z akcesoriami dekoracyjnymi sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić każde dziecięce marzenie. Stół można nakryć bajkowym obrusem, a na nim ustawić papierowe lub plastikowe talerzyki, kubeczki ze słomkami, serwetki i sztućce. Wszystko jednakowego wzoru – np. z rycerzami, księżniczkami, piłkarzami, autami lub dinozaurami.  Stół dodatkowo można udekorować konfetti, które rozsypane po obrusie będzie intrygującą  ozdobą. Na talerzykach można ustawić papierowe czapeczki i trąbki urodzinowe, z których goście z pewnością szybko skorzystają. Do tego kolorowe i lubiane przekąski dla dzieci – i zachwyt gości murowany.


Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W magazynie Dziecko Zakupy i My: ponad 200 polecanych produktów dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży, a także inspiracje i porady dla całej rodziny! Sprawdź, jak zadbać o najbliższych – czytaj już za 3 zł!

Sprawdź
Dziecko zakupy i my
KOMENTARZE