Życzenia i wierszyki na rocznicę ślubu – czego życzyć jubilatom?

życzenia na rocznicę
Autor: thinkstockphotos.com

Jakie życzenia lub wierszyki na rocznicę ślubu wysłać jubilatom lub dołączyć do prezentu? Rocznica ślubu to ważne wydarzenie zarówno dla par, które dopiero niedawno stanęły na ślubnym kobiercu, jak i dla tych, których wspólnie przeżyte lata określają dwucyfrowe liczby.

Bez względu na długość małżeńskiego stażu warto wysłać znajomej parze piękne i mądre życzenia na rocznicę ślubu.

Pisząc życzenia na karcie lub w liście, najłatwiej posłużyć się gotowym wierszykiem, jeśli jednak wena nam pozwoli, spróbujmy napisać własne spersonalizowane życzenia, które uwzględnią zainteresowania, pragnienia czy cechy charakteru jubilatów.

Jeśli jesteśmy na bliskiej stopie z jubilatami możemy też pokusić się o zadedykowanie im życzeń na rocznicę ślubu, które ich rozbawią i wywołają uśmiech na ich ustach.

Zobacz: 

Rocznice ślubu. Co oznaczają nazwy?
Życzenia na rocznicę ślubu dla męża
Życzenia na rocznicę ślubu dla żony
Prezent na 20 rocznicę ślubu: 10 pomysłów na udany prezent
Śmieszne życzenia na rocznicę ślubu - wybór

Najlepsze życzenia i wierszyki na rocznicę ślubu

 

"Sto lat młodej parze! Bądźcie szczęśliwi i dzielcie się swoim szczęściem z innymi. Bądźcie wzorem dla waszych dzieci i niech uśmiech będzie waszym znakiem rozpoznawczym".

"Na górze fiołki, na role róże, kocham Cię 5 lat, a chcę jeszcze dłużej!"

"Kochani! Dokładnie w tym dniu, kilka lat wstecz, przysięgaliście sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Z tej okazji życzę Wam, aby te trzy obietnice były dla Was zawsze  ważne, abyście się kochali i spędzili kolejne lata w zdrowiu i miłości!"

"W każdym małżeństwie są gorsze i lepsze dni. Oby w waszym były tylko te dobre! Nie zapominajcie o swojej miłości, a w trudnych momentach bądźcie nierozłączni!"

 

 

 

Zobacz:

10 najpiękniejszych aforyzmów o miłości
10 mądrych sentencji życiowych
Najlepsze gotowe życzenia ślubne
Życzenia ślubne śmieszne i krótkie - propozycje
5 rocznica ślubu: nazwa, symbol, życzenia

Co oznaczają nazwy rocznic ślubu? WIDEO

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

NOWY NUMER! W magazynie Dziecko Zakupy i My: mnóstwo inspiracji dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży – nie tylko na Święta! W najnowszym numerze przeczytasz o wirusach, o dobrym śnie, diecie alergika i życiu bez telewizora.

Czytaj więcej
DZiM 12/20
KOMENTARZE