Kreatywna zabawa z rocznym dzieckiem: ten tata ma świetne pomysły! [FILM]

2014-09-01 18:20 Kinga Molenda

Zabawy z tatą bywają najfajniejsze na świecie! W kontaktach z dzieckiem kreatywność to podstawa! Ten tata świetnie sobie radzi ze swoją roczną córeczką Georgią - potrafi ją zabawić i zainteresować swoimi pomysłami. Zobaczcie, jak tata bawi się z małą córeczką!

Zabawa z tatą to jest to! Nie masz pomysłu na zabawę z rocznym dzieckiem? Pamiętaj, że podstawą jest kreatywność i wyobraźnia! Tata rocznej Georgii doskonale zdaje sobie z tego sprawę i potrafi zabawić swoją małą córeczkę!

ZABAWKI DLA DZIECI: zabawa lalkami uczy dziewczynki empatii i odpowiedzialności [FILM]

Zabawa z dzieckiem: jak się bawić z rocznym dzieckiem?

Jak to robi? Co sprawia, że dziewczynka jest skupiona na zabawie i nie traci nią zainteresowania? Tata Georgii wkłada w wymyślanie zabaw mnóstwo serca i wyobraźni. Nie potrzebuje do tego pieniędzy i zabawek - po prostu poświęca córeczce dużo czasu.

Ostatnio tata dziewczynki nagrał ich wspólną zabawę. Tata i córka bawili się w... jazdę różnymi pojazdami. Roczna dziewczynka mogła się poczuć jak rajdowiec, pilot, a nawet... mogła skoczyć ze spadochronem! Widać, że zabawa sprawiła jej mnóstwo frajdy!

83 procent rodziców NIE MA CZASU na zabawę z dziećmi. Z czego to wynika? [FILM]

Ze starszymi dziećmi możemy bawić się również w wiele popularnych zabaw, które wpływają na rozwój dziecka, jak np. puzzle czy gry planszowe

STORYFUL/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE