"TEEN MOM": nowy program o nastoletnich matkach w MTV Polska

2014-01-07 14:13

Znany z MTV Polska program „Nastoletnie matki” o amerykańskich nieletnich matkach będzie miał polską edycję. W „Teen Mom PL” będziemy śledzić losy czterech nastoletnich mam.

teen mom
Autor: _materialy_prasowe

Polski oddział stacji MTV będzie pierwszym, który wyprodukuje lokalną wersję amerykańskiego programu „Teen Mom”. Program będzie liczył 10 odcinków. Przedstawi historie czterech nastolatek, które urodziły dzieci, pokaże, jak radzą sobie z obowiązkami i odpowiedzialnością, jak godzą macierzyństwo z pracą, nauką i życiem osobistym, a także jak zmienia się ich stosunek do życia po narodzinach dziecka. Zobaczymy też rodzinne konflikty i nieporozumienia z młodymi ojcami. Partnerem merytorycznym „Teen Mom PL” jest Fundacja MaMa prowadzona przez Sylwię Chutnik. Fundacja działa na rzecz poprawy sytuacji kobiet, w szczególności matek. Sylwia Chutnik uważa, że program zapoczątkuje dyskusję o realnej sytuacji matek w Polsce i zwróci uwagę na trudne wybory rodzicielstwa w młodym wieku. „Teen Mom PL” odcina się od skandalizującej amerykańskiej wersji programu, która obfitowała w skandale. Nastoletnie matki występ traktowały jako przepustkę do zostania celebrytkami, brały udział w filmach porno, robiły sobie operacje plastyczne, zażywały narkotyki i wchodziły w liczne konflikty z prawem. Polska edycja programu ma ambicję być czymś więcej niż tylko rozrywką, twórcy obiecują, że nie będzie to reality show, a dokument.

materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza