Body, śpiochy i koszulki dla niemowląt ze śmiesznymi napisami: zobacz 6 najbardziej uroczych! [GALERIA]

2016-02-04 15:36

Ubranka dla dzieci mogą zawierać śmieszne napisy, które rozbawią do łez twoją rodzinę i znajomych. Sprawdź, jakie motywy są najpopularniejsze wśród body, śpioszków i koszulek!

Spis treści

  1. Body ze śmiesznymi napisami
  2. Śpiochy ze śmiesznymi napisami
  3. Koszulki ze śmiesznymi napisami

Ubranka dla dzieci ze śmiesznymi napisami robią furorę wśród marek dziecięcych. Producenci prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach na hasła zamieszczane na body, śpioszkach lub koszulkach. Taki gadżet może okazać się świetnym pomysłem np. na chrzciny lub urodziny. Należy jednak uprzednio sprawdzić, czy rodzice mają poczucie humoru i zrozumieją przekaz.

Sprawdź też: Polskie ubranka dla dzieci: dlaczego warto je kupować i jak to robić?

Body ze śmiesznymi napisami

Najwięcej serii ubranek dla niemowlaków z napisami jest z kategorii body. Jest to część garderoby, którą możemy nakładać dziecku pod bluzkę i spodenki lub śpioszki. Funkcjonalne zapięcie u dołu pozwala rodzicom na szybkie przewijanie pociechy bez konieczności całkowitego rozbierania. Motywy nadruku są różne. Czasem skierowane do taty, który pierwszy raz zajmuje się dzieckiem. Innym razem tekst pokrzepia młodą mamę zmagającą się z pierwszymi problemami podczas opieki nad pociechą.

Czytaj także: Kombinezon dla niemowlaka na zimę: jaki kupić?

Śpiochy ze śmiesznymi napisami

Śpiochy to chyba nieodłączny element w szafie każdego dziecka. Zazwyczaj zakładamy je dziecku do snu, ale często pełnią również funkcję dodatkowego ocieplenia np. pod zimowy kombinezon. Na śpioszkach niejednokrotnie pojawiają się napisy dotyczące snu oraz obrazki z kolorowymi misiami śpiącymi na księżycu lub gwiazdce.

Zobacz również: Czapki dla dzieci: jaką czapkę kupić dziecku na jesień i zimę?

Koszulki ze śmiesznymi napisami

Koszulki dla starszych dzieci równie często mają na sobie śmieszne napisy. Czasem jest to cytat z ulubionego filmu lub książki. Zdarza się jednak, że na materiale widnieją napisy typu "córeczka tatusia" lub "synek mamusi", które rodzice lub krewni kupują dzieciom. Trochę z humorem, ale podkreślają tym samym, jak bardzo pociechy są zżyte z rodzicami.

Sprawdź też: Jak kupować ubranka dla niemowlaka? Na co zwracać uwagę?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza