Jak zapinać dziecko w foteliku? Ekspert pokazuje prosty test

2022-01-17 14:35

Fotelik samochodowy to jeden z najważniejszych zakupów podczas kompletowania wyprawki. Zapewnia dziecku bezpieczeństwo, a nawet ratuje życie. O takich właśnie przypadkach opowiada nasz ekspert z fundacji Fotelik.info.pl, który przy okazji wyjaśnia, jak prawidłowo zapinać dziecko w foteliku zwłaszcza zimą, gdy jest opatulone w kombinezon.

Jak zapinać dziecko w foteliku? Ekspert pokazuje prosty test
Autor: Getty images Jak zapinać dziecko w foteliku? Ekspert pokazuje prosty test

Paweł Kurpiewski z fundacji Fotelik.info opowiada historie dzieci, których życie i zdrowie zostały uratowane dzięki dobrym fotelikom, ich prawidłowemu montażowi i dzięki prawidłowym zapięciu dziecka w foteliku.

Nasz ekspert pokaże ci też prosty test, dzięki któremu sprawdzisz, czy malec jest dobrze zapięty w foteliku. Zobacz koniecznie, jak zapinać dziecko w foteliku zimą, gdy jest ubrane w kombinezon i posłuchaj mrożących krew w żyłach historii o fotelikach, które uratowały dzieciom życie.

Jak zapinać dziecko w foteliku?

Chcesz posłuchać innych historii związanych z fotelikami dla dzieci? Zobacz film o tym, czy warto kupować fotelik na lata?

Czytaj równieżIsofix - czym jest i czy warto mieć fotelik z Isofix?

Fotelik samochodowy 0-13 kg. Jaki fotelik dla niemowlaka? Nasz ranking 2021

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza