Kocyki dla niemowląt: bawełniane, z imieniem, z dedykacją [8 pomysłów na kocyk dla niemowlaka]

2016-01-04 11:04

Personalizowany kocyk z imieniem będzie świetnym prezentem, a zarazem pamiątką na długie lata dla każdego niemowlaka. Wybierz odpowiedni wzór oraz kolor i podaruj dziecku niezapomniane wspomnienia.

Spis treści

  1. Kocyki dla niemowląt: kocyk bawełniany to najlepszy wybór?
  2. >> Czytaj także: Zimowy spacer: co zrobić, by dziecku było ciepło? >>
  3. Kocyki dla niemowląt: z imieniem lub z dedykacją
  4. >> Czytaj także: Zima: jak ubierać niemowlę zimą? >>
  5. Kocyki dla niemowląt: gdzie kupować?
  6. >> Czytaj także: Kombinezony narciarskie dla dzieci: na co zwrócić uwagę przy wyborze? >>

Personalizowany kocyk to świetnym pomysł na prezent z okazji narodzin lub chrzcin. Możesz wyhaftować na nim dowolny napis, dedykację lub metrykę dziecka.

Kocyki dla niemowląt: kocyk bawełniany to najlepszy wybór?

Bawełna to jeden z najdelikatniejszych materiałów dla niemowląt. Wykonuje się z niej większość ubrań oraz akcesorii do łożeczka dla dzieci takich jak np. śpioszki, body, kocyki czy poduszki. Jeżeli twoje dziecko jest alergikiem, to będzie to najlepszy wybór. Tkanina ta jest delikatna dla skóry dziecka oraz nie zawiera wielu barwników wywyłujących uczulenia. Dodatkowo nie deformuje się oraz nie odbarwia nawet po dużej liczbie prań.

>> Czytaj także: Zimowy spacer: co zrobić, by dziecku było ciepło? >>

Kocyki dla niemowląt: z imieniem lub z dedykacją

Personalizowanie prezentów dla dziecka ostatnio staje się coraz bardziej popularne. Na ubrania, kocyki, akcesoria i zabawki firmy mogą dodać aplikację z imieniem lub literką. Dzięki temu pociecha w przyszłości będzie wiedziała, które rzeczy należą do niej, a których nie wolno dotykać. Takie gadżety będą również świetną pamiątką w późniejszych latach. Na kocyku można wyhaftować np. dedykację od dziadków lub chrzestnych oraz datę urodzenia z całą metryką dziecka.

>> Czytaj także: Zima: jak ubierać niemowlę zimą? >>

Kocyki dla niemowląt: gdzie kupować?

Firmy, które personalizują ubrania oraz akcesoria dziecięce, najczęściej ogłaszają się w internecie. Tam można obejrzeć produkt z przykładową aplikacją, a po zamówieniu dogadać się z wykonawcą co do własnego wzoru. Czasem również można spotkać się z taką ofertą w sklepie stacjonarnym, gdzie robią takie hafty od ręki. Jeżeli zależy ci na czasie, będzie to szybszy sposób wykonania takiego prezentu.

>> Czytaj także: Kombinezony narciarskie dla dzieci: na co zwrócić uwagę przy wyborze? >>

Nasi Partnerzy polecają