Lakta Electric - laktator do zadań specjalnych

2018-01-26 8:49

Mleko matki jest najlepszym pokarmem dla niemowląt. Przez pierwsze 6 miesięcy życia zaleca się karmienie wyłącznie piersią, które można kontynuować w trakcie i po wprowadzeniu stałych pokarmów. Jedanak w życiu każdej młodej mamy są sytuacje, kiedy nakarmienie dziecka piersią jest utrudnione bądź wręcz niemożliwe. Wtedy laktator to najlepsze rozwiązanie, zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Proste i wygodne ściągnięcie pokarmu prawie w każdej sytuacji i każdym miejscu pozwoli nakarmić malucha mlekiem matki.

simed-główne
Autor: materiały prasowe

Kiedy laktator jest przydatny i niezbędny:
• Nawał pokarmu – zazwyczaj już kilka dni po porodzie produkcja pokarmu jest bardzo duża, piersi są pełne, a maluszkowi trudno chwycić brodawkę do ssania. W takiej sytuacji odciągnięcie części pokarmu umożliwia częściowe opróżnienie piersi i ułatwia dziecku ssanie.
• Choroba dziecka – zdarza się, że niemowlak jest chory lub rodzi się zbyt wcześnie, co wiąże się z pobytem w szpitalu. Odciągnięty za pomocą laktatora pokarm można podać dziecku bezpośrednio w szpitalu.
• Problemy z ssaniem – nie każdy maluch umie ssać pierś od razu po urodzeniu bądź robi to zbyt słabo, aby się najeść i dobrze opróżnić pierś matki. W takiej sytuacji niezbędne jest opróżnienie piersi za pomocą laktatora, aby laktacja nie zanikła zbyt wcześnie.

Laktator elektryczny Lakta Electric firmy Simed odwzorowuje naturalny rytm ssania dziecka. Ma uniwersalne zasilanie (zasilacz sieciowy, USB, baterie), co ułatwia korzystanie z niego również w podróży, pracy czy szpitalu, oraz pięć trybów pracy: delikatny i stymulację piersi, pozostałe trzy tryby pozwalają na indywidualne dopasowanie czasu i rytmu ssania przez dziecko, tak aby proces odciągania pokarmu był bezbolesny i wydajny. Laktator obsługuje się intuicyjne za pomocą panelu LCD. Pracuje cicho, co zwiększa dyskrecję jego użytkowania.
Posiada Atest NIZP-PZH nr H-HŻ-6071-0289/17/C

Więcej informacji na stronie www.simed.pl

simed2
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza