Nietypowe gadżety dla niemowląt: 8 oryginalnych akcesoriów dla niemowląt, których nie znałaś wcześniej [GALERIA]

2016-02-19 12:53

Nietypowe gadżety dla niemowląt pojawiają się coraz częściej na sklepowych półkach. Perfumy o zapachu dziecka czy zegar uczący snu to tylko niektóre z nich. Sprawdź, które akcesoria są zbędne, a które mogą ci ułatwić codzienne życie.

Spis treści

  1. Nietypowe gadżety dla niemowląt: zbędne czy przydatne?
  2. >> Czytaj także: 9 gadżetów i akcesoriów dla wcześniaka, które warto mieć >>
  3. Nietypowe gadżety dla niemowląt: najbardziej popularne
  4. >> Czytaj takze: 6 gadżetów, które powinnaś kupić w ciąży >>
  5. Nietypowe gadżety dla niemowląt: gdzie kupić?

Producenci marek dziecięcych z dnia na dzień prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz to nowych zwariowanych gadżetów dla niemowląt. Poniżej przedstawiamy znalezione przez nas wynalazki. Poszczególne z nich okazują się być całkiem przydatne.

Nietypowe gadżety dla niemowląt: zbędne czy przydatne?

Niektóre gadżety dla niemowląt mogą czasem okazać się na prawdę przydatne. Tak jak specjalny kubek, który zabezpiecza oczy dziecka przed pianą podczas mycia włosów. Świetnym pomysłem jest też organizer na pieluszki i akcesoria do przewijania, który możemy przenosić z miejsca na miejsce. Częsciej jednak okazuje się, że producent w ogóle nie trafia w potrzeby rodzica i tworzy produkty absolutnie zbędne. Według nas takim sprzętem może być podgrzewacz do chusteczek nawilżanych czy perfumy dla niemowlaka, który przecież sam w sobie cudownie pachnie i nie potrzebuje dodatkowych warstw kosmetyków nakładanych na i tak dość wrażlwią skórę.

>> Czytaj także: 9 gadżetów i akcesoriów dla wcześniaka, które warto mieć >>

Nietypowe gadżety dla niemowląt: najbardziej popularne

Wbrew pozorom dużą popularnością cieszą się już wiaderka do kąpieli zamiast wanienek. Ich bezsprzeczną zaletą jest fakt, że dziecko przyjmuje pozycje siedzącą, a rodzic przez przezroczysty materiał widzi dokładnie swoją pociechę. Przy takim gadżecie można również dowolnie kontrolować poziom wody, który nie będzie przekraczał linii szyi. Wiele zabieganych mam często korzysta również z "trzeciej ręki". Pozwala ona na utrzymanie bezpieczeństwa podczas spacerów, a dziecku jednoczenie daje trochę swobody i uczy je dyscypliny.

>> Czytaj takze: 6 gadżetów, które powinnaś kupić w ciąży >>

Nietypowe gadżety dla niemowląt: gdzie kupić?

Większość dziwnych gadżetów możemy spotkać w internecie. Zależnie od tego, jak skomplikowany jest to sprzęt, ceny wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Niektóre z nich okazują się ciekawymi zamiennikami dla droższych akcesoriów. Najpierw jednak trzeba sprawdzić wszystko na własnej skórze lub poczytać recenzje innych osób na blogach parentingowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza