SPACER z dzieckiem: zobacz najmodniejsze gadżety!

2014-03-24 12:35

Sezon spacerów z wózkiem rozpoczęty! Zobacz gadżety, dzięki którym spacerowanie z dzieckiem będzie czystą przyjemnością. Są pomocne rodzicom ale też potrafią zabawić dziecko. Co prawda, można sobie bez nich radzić ale po co utrudniać?

gadzety do wozka
Autor: thinkstockphotos.com

Kiedyś wystarczył tylko wózek. Dziś to tylko punkt wyjścia do kompletowania spacerowej wyprawki. Producenci akcesoriów dziecięcych prześcigają się w rewolucyjno-rewelacyjnych gadżetach, które mają za zadanie ułatwić spacer z dzieckiem: każdy rodzic wie, że to nielada wyzwanie. Zobacz w co warto zaopatrzyć swój wózek, by sapcer był samą przyjemnością.

Anna Nowak-Ibisz zaprezentowała w studiu "Dzień Dobry TVN" gadżety, które mogą przydać się rodzicom podczas spaceru lub podróży z dzieckiem. Pani Gadżet pokazała m.in. wygodne i pojemne torby, uchwyty przyczepiane do wózków czy wygodne nosidełka.

Dzień Dobry TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza