Sposób na alergię z inhalatorem Bronchiol System 2-Spejser

2018-07-13 12:51

Inhalator osobisty Bronchiol System 2-Spejser-Nebulizator jest urządzeniem wspomagającym leczenie przewlekłych chorób układu oddechowego. Pozwala skutecznie podawać pacjentowi leki w warunkach domowych.

Inhalator Bronchiol System 2-Spejser
Autor: materiały prasowe Inhalator Bronchiol System 2-Spejser

Za oknem, w powietrzu i w sercu – lato!!! Wszystko dookoła kwitnie, a promyki słońca, dłuższe dni i kolorowe kwiaty przynoszą nam sporą dawkę pozytywnej energii. Niestety nie wszystkim. Ta pora roku  to ciężki czas dla alergików i astmatyków, odczuwających skutki pylenia roślin. Z pomocą przychodzi Inhalator Bronchiol System 2-Spejser firmy PPHU KEJ.

Jest on urządzeniem wspomagającym leczenie przewlekłych chorób układu oddechowego. Pozwala skutecznie podawać pacjentowi leki w warunkach domowych. Jego zalety to prosta obsługa, łatwa dostępność i niska cena.

Inhalator Bronchiol System 2-Spejser–Nebulizator to kompleksowe wyposażenie chorego na astmę. Inhalator ten pełni podwójną rolę – może być zarówno nebulizatorem, jak i komorą spejsera.

 

Bronchiol System 2-Spejser
Autor: materiały prasowe Bronchiol System 2-Spejser

– komora inhalacyjna uniwersalna dla dzieci i dorosłych to urządzenie ułatwiające stosowanie leków w postaci aerozoli wziewnych pod ciśnieniem. Stosowany do inhalatorów ciśnieniowych z WGKS i krótko działających beta2-mimetyków (głównie w okresie zaostrzeń).

 Spejser jest dopasowany między innymi do następujących inhalatorów ciśnieniowych:

 ATROVENT N, SALBUTAMOL, BECLOMETASON, SEREVENT, BERODUAL, FLIXOTIDE

Bronchiol System 2-Nebulizator
Autor: materiały prasowe Bronchiol System 2-Nebulizator

– inhalator pneumatyczny z maską uniwersalną dla dzieci i dorosłych do indywidualnych aerozoloterapii dolnych lub górnych dróg oddechowych. Sprężone powietrze doprowadzane jest ręcznie gruszką z jednokierunkowym zaworkiem. Emisja aerozolu następuje w momencie wprowadzenia powietrza.

Dzięki umieszczeniu nebulizatora z roztworem leku wewnątrz inhalatora i ogrzewaniu na łaźni wodnej (do 45 ºC ) otrzymujemy u wylotu aerozol o temperaturze zbliżonej do ciepłoty ciała człowieka.

Średnie rozdrobnienie leku poniżej 5 mikronów.

Czas emisji aerozolu: tylko w momencie ręcznego wtłaczania powietrza.

Inhalator Bronchiol System 2-Spejser-Nebulizator posiada znak CE.


Aerozoloterapia

Aerozoloterapia – leczenie przewlekłych chorób układu oddechowego w warunkach domowych. Dzięki właściwościom Inhalatorów Bronchiol System 2-Spejser-Nebulizator i zamontowanego w nich nebulizatora, leki podawane są w przyswajalnej formie aerozolu, co znacznie przyśpiesza i ułatwia kurację.

Uwaga:

  • Dobór leków i dawkowanie tylko wg zaleceń lekarskich.
  • Inhalator Bronchiol System 2-Spejser-Nebulizator stanowi tylko jedną z form podawania leków.
  • Nebulizatora nie wolno napełniać olejkami eterycznymi, ponieważ powodują one jego trwałe uszkodzenie.

 

W zestawie znajdują się:

  •     nebulizator
  •     maseczka
  •     końcówka nosowa
  •     końcówka

Źródło: www.kej.pl

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza