UPPAbaby CRUZ V2, czyli jak doświadczenie bycia rodzicem pomogło zaprojektować wózek idealny

2020-07-01 12:40 Materiał sponsorowany

UPPAbaby to amerykańska marka, która szturmem podbija polski rynek branży dziecięcej. UPPAbaby ma jeden prorytet: jej misją jest tworzenie wysokiej jakości produktów dla dzieci, które odpowiadają potrzebom rodziców wpisując się przy tym w tradycję eleganckiego wzornictwa i współczesnych trendów. Model wózka 2w1 - UPPAbaby CRUZ V2 to ulepszony model wózka CRUZ, który pokochali rodzice na całym świecie.

Wózek UPPAbaby CRUZ V2
Autor: materiały prasowe

Spis treści

  1. Własne doświadczenie
  2. UPPAbaby CRUZ 
  3. Stylowy design
  4. Kompaktowy rozmiar, pełna funkcjonalność
  5. Wersja 2w1 czy wózek spacerowy?
  6. Wózek, który lekko się prowadzi
  7. Łatwo się składa!
  8. Kosz
  9. UPPAbaby CRUZ V2 - wózek idealny?
Wózek UPPAbaby CRUZ V2
Autor: materiały prasowe

Własne doświadczenie

Założycielami marki UPPAbaby są Bob i Lauren Monahan. Marka UPPAbaby narodziła się w 2006 roku z... potrzeby. Przyszli rodzice drugiego dziecka poraz kolejny nie mogli znaleźć odpowiedniego sprzętu dla niemowlęcia, który spełni ich wszystkie oczekiwania. Do wyboru dostępne były wyłącznie tanio i masowo produkowane rozwiązania lub drogie, importowane produkty z długą instrukcją obsługi. Bob, który posiadał już ponad dziesięcioletnie doświadczenie w przemyśle produktów dla dzieci, postanowił samodzielnie wyprodukować wózek, który ułatwi rodzicom codzienne obowiązki. Tak powstał pierwszy wózek UPPAbaby - wysokowydajny, spełniający oczekiwania rodziców oraz zaspokajający ich potrzeby estetyczne. Gdyby nie własne doświadczenie, umiejętność określenia własnych potrzeb i oczekiwań wobec wózków dziecięcych jako rodziców, nie udałoby się stworzyć produktów, które nierzadko nie tylko zaspokajają, a nawet przewyższają oczekiwania rodziców na całym świecie.Nazwa marki powstała z pierwszych słów dziecka: niespełna 2-letnia wówczas Makena (córka Boba i Lauren) zawsze, gdy chciała, żeby ją podnieść, mówiła UPPA, UPPA. Tak narodziła się UPPAbaby.

UPPAbaby CRUZ 

UPPAbaby CRUZ V2 to najnowsza edycja modelu CRUZ. Poprzednia wersja skradła serca tysiącom rodziców na całym świecie. Opinie o wózku UPPAbaby CRUZ są w przeważającej mierze pozytywne, co w ogóle nas nie dziwi. Najnowsza wersja wózka CRUZ została zmodernizowana pod względem wydajności i funkcjonalności, a ponadto zwiększono wygodę dziecka i rodzica. Wózek w wersji V2 posiada mniejszy rozmiar po złożeniu w porównaniu do poprzedniej wersji, jest jeszcze łatwiejszy w przenoszeniu i transporcie. Zmieści się niemal w każdym bagażniku. Większe koła w połączeniu z ulepszoną amortyzacją zapewniają płynniejszą jazdę nawet po nierównej nawierzchni. W wersji spacerowej siedzisko zostało wyposażone w wyższe oparcie oraz dłuższą podstawę i głębszy podnóżek, co gwarantuje dziecku jeszcze wyższy poziom komfortu, zwłaszcza nieco starszym dzieciom, które wciąż korzystają z wózka. UPPAbaby CRUZ jest odpowiedni dla dzieci do 22 kg.

Wózek UPPAbaby CRUZ V2
Autor: materiały prasowe

Stylowy design

Nie ukrywajmy, większość osób podczas wyboru wózka dziecięcego zwraca uwagę na jego wygląd. Oczywiście, nie możemy traktować go priorytetowo. Na pierwszym miejscu zawsze powinno być bezpieczeństwo dziecka. UPPAbaby CRUZ powstał z wyjątkową dbałością o każdy detal. Wysoka jakość wykorzystanych do produkcji wózka materiałów, dodatkowo nadaje mu eleganckiego, szykownego wyglądu. W 2020 na rynku polskim swoją premierę miała najnowsza kolekcja kolorystyczna. Opinie o wózku UPPAbaby CRUZ w tych wariantach kolorystycznych są entuzjastyczne - bardzo podobają się rodzicom. W najnowszej wersji pojawiły się kolory, które świetnie wpisują się we współczesne trendy i nawiązują do ponadczasowej klasyki i elegancji.

ALICE (pudrowy róż/srebrna rama/jasna skóra)FINN (głęboki niebieski/srebrna rama/orzechowa skóra)HAZEL (oliwkowy/srebrna rama/jasna skóra)SIERRA (piaszczysty pleciony/srebrna rama/czarna skóra)BRYCE (biały kamień/srebrna rama/orzechowa skóra)EMMETT (zielony mélange/srebrna rama/jasna skóra)GREGORY (błękit mélange/srebrna rama/jasna skóra)JAKE (węgiel/węglowa rama/czarna skóra)JORDAN (węgiel mélange/srebrna rama/czarna skóra)

Kompaktowy rozmiar, pełna funkcjonalność

CRUZ V2 został zaprojektowany z myślą o rodzicach, którym zależy na kompaktowych rozmiarach wózka, ale przy zachowaniu jego pełnej funkcjonalności. Najnowszy model UPPAbaby CRUZ w opiniach jest oceniany bardzo pozytywnie. Wózek posiada stosunkowo niewielkie rozmiary oraz funkcję składania jednym ruchem, co sprawia, że korzystanie z niego jest jeszcze wygodniejsze i bardziej intuicyjne. Po złożeniu wózek pewnie stoi - nie przewraca się, nie potrzebuje dodatkowego oparcia. Można go złożyć zarówno z siedziskiem, jak i bez niego. Pomimo swoich niewielkich wymiarów, CRUZ V2 pozostaje pełnowymiarowym wózkiem ze wszystkimi ważnymi funkcjami, które usprawniają codzienne spacery.

Wersja 2w1 czy wózek spacerowy?

UPPAbaby CRUZ V2 dostępny jest w dwóch wariantach. Rodzic może wybrać, czy zdecydować się na zestaw 2w1, czyli wózek głęboko-spacerowy z gondolą, czy wózek spacerowy. W obu wariantach CRUZ V2 spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców co do wygody oraz komfortu użytkowania wózka. Gondola zapewnia najmłodszym dzieciom możliwość bezpiecznego leżenia w pozycji płaskiej na zdrowym, wygodnym materacu. Spacerówka została tak skonstruowana, żeby z łatwością dopasować się do potrzeb rosnącego dziecka.

Wózek, który lekko się prowadzi

W momencie, gdy przyszli rodzice rozglądają się w poszukiwaniu wózka, bardzo często mają kilka podstawowych wymogów: ma być lekki, dobrze się prowadzić, ładnie wyglądać i oczywiście być bezpieczny dla dziecka. UPPAbaby CRUZ V2 posiada wszystkie te cechy. Sprawdza się zarówno na terenach miejskich, jak i na nierównych, podmiejskich dróżkach. Przednie, obrotowe koła ułatwiają poruszanie się po wąskich uliczkach, czy alejkach w marketach. Możliwość ich zablokowania to ogromny plus podczas jazdy na wprost i po trdniejszych terenach. Niektórzy mówią, ze UPPAbaby CRUZ V2 nie jeździ, tylko płynie. No, cóż... trudno się nie zgodzić!

Wózek UPPAbaby CRUZ V2
Autor: materiały prasowe

Łatwo się składa!

Zdecydowanie ten podpunkt powinien być obowiązkowy w większości modelów wózków dziecięcych. Niestety, wciąż zdarzają się takie wózki, do złożenia których potrzebujemy pomocy drugiej osoby albo tygodni nauki, aby dobrze opanować mechanizm składania. UPPAbaby CRUZ V2 natomiast łatwo składa się jednym ruchem. Można zrobić to na dwa sposoby - z siedziskiem spacerowym lub wcześniej ściągając go. Po złożeniu zmieści się niemal w każdym bagażniku. Łatwe składanie i kompaktowe wymiary sprawiają, że to świetny wybór dla mobilnych rodziców oraz dla tych, którzy lubią być po prostu niezależni.

Kosz

Marka UPPAbaby doskonale wie, jak ważny jest element, który niektóre marki lekceważą - kosz. Wózek CRUZ V2 posiada ogromny koszyk i ma udźwig do 13,6 kg! Codzienne spacery z dzieckiem wiążą się z koniecznością przenoszenia naprawdę wielu rzeczy - zabawki, niezbędne akcesoria, nierzadko nawet zakupy. Gdzie to wszystko pomieścić? W wózkach marki UPPAbaby na szczęście pomyślano i o tym. Kosz pod siedziskiem, czy gondolą wózka nie dość, że jest duży, to mamy do niego bardzo łatwy dostęp. Możemy wrzucić do niego wszystko, co potrzebujemy. Dodatkowo, kosz pomimo dużego rozmiaru jest zgrabny i stylowy.

Wózek UPPAbaby CRUZ V2
Autor: materiały prasowe

UPPAbaby CRUZ V2 - wózek idealny?

UPPAbaby CRUZ V2 posiada właściwie wszystkie cechy, których poszukują przyszli rodzice w wózkach dziecięcych, dlatego opinie na temat wózka UPPAbaby CRUZ są tak pozytywne! Jest bezpieczny, funkcjonalny, kompaktowy i naprawdę stylowo wygląda. Najnowsza kolekcja wózków wpisuje się we współczesne trendy nawiązując przy tym do eleganckiego i ponadczasowego wzornictwa. To idealny przykład na to, że najlepsze produkty są tworzone na podstawie własnych doświadczeń. Bycie rodzicem ogromnie pomogło założycielom marki UPPAbaby. Bob i Lauren doskonale wiedzieli, czego młodzi rodzice oczekują po wózkach dziecięcy, na co zwracają uwagę, co ułatwi im życie oraz codzienne obowiązki. Dzięki temu UPPAbaby zdobywa kolejne pozytywne opinie, wygrywa rankingi oraz codziennie otrzymuje setki wiadomości od zadowolonych rodziców.