Wybieramy SMOCZEK dla dziecka [POKAZ SLAJDÓW]

2013-10-23 18:41

Instynkt ssania u niektórych niemowląt jest tak silny, że nie rozstają się ze smoczkiem. Producenci dbają o to, by smoczek dla dziecka nie zaszkodził zgryzowi maluszka i był zabawnym gadżetem.

Smoczek smoczkowi nierówny. Modele smoczków różnych firm mają inne główki, inne wzory tarczek, wykonane są z różnych materiałów. Nie jest to działanie przypadkowe – firmy wymyśliły, a często nawet opatentowały rozmaite rozwiązania, dzięki którym smoczek dla noworodka jest przyjazny dla niemowlęcego zgryzu, a jego ssanie nie ma negatywnego wpływu na ząbki maluszka.

Kupujemy smoczek dla dziecka: modele smoczków

Wiele smoczków ma bardzo atrakcyjną formę i grafikę – dowcipne napisy, kolorowe wzory i rysunki, dzięki którym można dopasować smoczek do charakteru i temperamentu dziecka. Ale najważniejsze przy zakupie smoczka jest to, by dobrać go do wieku malca, wtedy główka smoczka nie rozpycha buzi dziecka, a tarczka nie utrudnia mu oddychania. Przygotowaliśmy dla was krótki przewodnik: obejrzyjcie pokaz slajdów i najpopularniejsze smoczki dla dzieci, dostępne w sprzedaży.

miesięcznik "M jak mama"
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza