Bezpieczny i spokojny sen z ochraniaczami Mamma Mia

2018-08-08 12:23
Ochraniacze Mamma Mia
Autor: materiały prasowe

Aby nie musieć się obawiać, że nasze dziecko w trakcie snu uderzy się w barierkę łóżeczka i zrobi sobie krzywdę, warto zawczasu zadbać o to, by maluchowi nic się nie stało.

Najlepszym sposobem jest osłonięcie metalowej lub drewnianej (w każdym razie – twardej) ramy łóżeczka miękkim ochraniaczem, który sprawi, że wiercący się w trakcie snu maluch nie zrobi sobie krzywdy. Dzięki temu zarówno rodzice, jak i dziecko będą mogli spać spokojnie.

Zawsze, gdy mowa o produktach przeznaczonych dla najmłodszych, należy zadbać o najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Ochraniacze Mamma Mia na łóżeczko są wykonywane ręcznie ze specjalnego delikatnego materiału, który nie podrażni skóry niemowlęcia. Ich miękkie wypełnienie skutecznie chroni przed urazami. Dodatkową zaletą jest bogaty wybór wzorów i kolorów sprawiający, że łóżeczkowe akcesoria będą ciekawym uzupełnieniem wystroju dziecięcej sypialni. Do wyboru mamy motywy zwierzęce, muzyczne, abstrakcyjne, a nawet… ludowe, w zróżnicowanych, ciekawych odcieniach, wśród których przeważają uniwersalne pastele. To świetny pomysł na prezent dla świeżo upieczonych rodziców.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W numerze 3/2020 "Zdrowia": odchudzanie według typu sylwetki, chorobę poznasz po zapachu, ból można leczyć, życie ze schizofrenią, siarka w pielęgnacji urody, jak przechowywać żywność. Miesięcznik "Zdrowie" to pakiet rzetelnej wiedzy i sprawdzonych porad!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 3/2020
KOMENTARZE