Bezpieczny i spokojny sen z ochraniaczami Mamma Mia

2018-08-08 12:23
Ochraniacze Mamma Mia
Autor: materiały prasowe

Aby nie musieć się obawiać, że nasze dziecko w trakcie snu uderzy się w barierkę łóżeczka i zrobi sobie krzywdę, warto zawczasu zadbać o to, by maluchowi nic się nie stało.

Najlepszym sposobem jest osłonięcie metalowej lub drewnianej (w każdym razie – twardej) ramy łóżeczka miękkim ochraniaczem, który sprawi, że wiercący się w trakcie snu maluch nie zrobi sobie krzywdy. Dzięki temu zarówno rodzice, jak i dziecko będą mogli spać spokojnie.

Zawsze, gdy mowa o produktach przeznaczonych dla najmłodszych, należy zadbać o najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Ochraniacze Mamma Mia na łóżeczko są wykonywane ręcznie ze specjalnego delikatnego materiału, który nie podrażni skóry niemowlęcia. Ich miękkie wypełnienie skutecznie chroni przed urazami. Dodatkową zaletą jest bogaty wybór wzorów i kolorów sprawiający, że łóżeczkowe akcesoria będą ciekawym uzupełnieniem wystroju dziecięcej sypialni. Do wyboru mamy motywy zwierzęce, muzyczne, abstrakcyjne, a nawet… ludowe, w zróżnicowanych, ciekawych odcieniach, wśród których przeważają uniwersalne pastele. To świetny pomysł na prezent dla świeżo upieczonych rodziców.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W nowym M jak Mama o tym, jaki wpływ na zdrowie mamy i dziecka ma cesarskie cięcie oraz jakie jest ryzyko ciąży po 40. roku życia. Przeczytaj również, jak wybrać najlepsze krzesełko do karmienia i jak skompletować eko-wyprawkę

Kup dostęp od 2,50 zł
okładka 10/19
KOMENTARZE